Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ikea konyha mennyi idő alatt...

Ikea konyha mennyi idő alatt készül el?

Figyelt kérdés
Megterveztem itthon egy Ikea Konyhát, gépekkel együtt (Hűtő, főzőlap, sütő). Sajnos a legközelebbi Ikea 450km így csak neten tudtam megoldani. Elmentettem a fiokomba, kosárba kerül elkezdem leadni a rendelést kiszállítással eddig oké. De nem mutatja mennyi idő a kiszállítást. Én nem találom csak? Mennyi idő szerintetek kb?
2022. okt. 9. 14:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Mo-on belül nincs is 450 km-es táv bp-ről....


Teljesen változó mert som a hianycikk. Mi 5-6x-ra szedtük öseze a 3 ikeaból a cuccomat.

2022. okt. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bocsi, én írtam hülyén oda-vissza 450km. Közben sikerült rájönnöm, az elemek többsége nem is rendelhető neten. Egyik nap muszály lessz elmennem, rakják nekem össze abból ami készleten van, remélem ott is meg tudom rendelni a kiszállítást. Bosszantó.
2022. okt. 9. 19:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Sok minden áruhiányos, attól a többi dolgot kiszállítják, csak lesz egy lista a hiányzó termékekről és azt egyenként neked kell beszerezni később
2022. okt. 10. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!