Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen irodai széket válasszak...

Milyen irodai széket válasszak otthoni használatra?

Figyelt kérdés
Az Ikea oldalán két széket is kinéztem; az egyik a MARKUS Irodai szék ( [link] ), míg a másik a JÄRVFJÄLLET Irodai szék ( [link] ). Szerintetek melyik lenne a jobb választás? Vagy esetleg tudnátok jobb irodai széket ajánlani ár-érték arányban? A szék főként home office-ra és tanulásra lenne használva.

#tanulás #szék #ülés #Home Office #irodai szék #íróasztalhoz való szék
2022. dec. 22. 02:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindkettő jónak számít az árkategóriájában, de próbáld ki vásárlás előtt melyik a kényelmesebb.
2022. dec. 22. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30%
Vett nekünk a cég ilyesmiket, 1-2 hónapot bírtak. Hátradőlni se lehetett bennük a hanyattesés veszélye nélkül. Ki lettek dobva. Az igazság kedvéért hozzátenném, hogy nem tudom, hol vették, de ilyesmik voltak.
2022. dec. 22. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Revolúcióbiológus ***** válasza:
Tartós ülésre szinkronmechanikásat kell nézni, nem ilyen ócska barkácsáruházast. Most a nagy gyártók készleteit felvásárolják a cégek akik új bútorokkal próbálják visszacsábítani az embereket az irodákba, de Lineákat pl. néha fel lehet lelni szakkereskedésekben, azok sztendard irodai minőségűek. Azt keresd aminél operatív szék megjelölés szerepel.
2022. dec. 22. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Utolsó, a kérdező által kinézett mindkét szék szinkronmechanikás. Ami jobb a Markusnál, az alaphangon kétszer annyiba is kerül, de ott már nagyon komoly székeket is lehet venni.


A második nem tudom miről beszél, mert a Markus kvázi alap irodákban, rengeteg helyen van. Van akinek nem kényelmes és nem prémium szék, ez tény, de hogy szétessen hónapok alatt az túlzás. Én 10 éve használom, a háttámla kiülésén kívül semmi baja nincs. Azt tudom, hogy a bőr változat sok év alatt kopni kezd, ezért érdemesebb a szövetet választani.

2022. dec. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
38%

Kettő közül utóbbit venném mert a ülőlap vizszintesen is állítható,háttámla is jobban állítható.Sőt csak olyat vennék amin ezek állíthatóak

Nekem van ikeás székem a 75 kilómmal semmi baja (10+ év).

De lehet ennyi pénzért inkább valami gémer széket néznék

2022. dec. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagyban függ hány kiló vagy.

Drágábbikból kettő elromlott alattam, idő után elkezdett balra dőlni.

50 kilós barátnőmnek meg a legkényelmesebb amit valaha látott.

Markus nekem működik, 110 kiló vagyok.

Aki ennél is nehezebb steelcase székek között nézzen szét, ott van 180 kilóig terhelhető is.

2022. dec. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!