Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ez a nappali szép?

Ez a nappali szép?

Figyelt kérdés
[link]

2023. márc. 18. 09:09
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Akinek ez a stílusa, annak szép. Akinek nem ez, annak nem. Nekem nem, de pl. a nagymamámnak igen. Nem vagyunk egyformák.
2023. márc. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
87%
Szép állapotban van. Hogy klasszikus, kissé elavult stílusú, és emiatt sokan késztetésnek érzik, hogy beszóljanak, hogy csúnya, ósdi, azzal nem kell foglalkozni. Ha neked tetszik, az a lényeg, semmi más.
2023. márc. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
87%

30 éves vagyok. Ha összképben nézem, teljesen rendben van. Tömörfa-szövet ülőgarnitúra jó állapotban, parketta. Talán a kép jobb oldalán lévő 1x fotel elveszi a helyet, de ezért nem válnék meg tőle. Tisztaság is van, szép fényes. Összképre egy nagyon jó korhangulatot idéz, minőségi alapanyagokból. Talán egyedül a szekrénysor nem öregedett "szépen", mert olyan mint a mai ikeás bútorok többsége. Kb. 10 évig jó, aztán gagyi lesz, de azt sem cserélném le semmiképpen sem. A középső kép a falon, mintha üvegkeret mögött lenne, ami ha olajfestékkel készült nem szerencsés, mert bemattul az üveg idővel. Továbbá nekem túl robosztus a két barna képkeret.

Ha fiatalosítani szeretnéd, akkor én átfesteném a falakat, azt a két képet újrakereteztetném, a függönyöket lecserélném földig érőre, esetleg a szőnyeget egy hasonló mintázatúra de nem vöröses árnyalatúra, de azt is csak akkor ha sok elverendő pénzem lenne, mert egy jó szőnyeg egy vagyon.

Én szeretem a nappaliban a növényeket, mert sokkal élettel telibbé teszi, de ezzel többen nem értenek egyet.

2023. márc. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
67%

Mindenki saját ízlése, kinek mennyire jön be, nem a kívülállóknak kell megfelelnie! Ha szubjektíven kérdezed, akkor az én egyéni véleményem:

Nem szavazok, mert nagyon vegyesek az érzéseim ezzel kapcsolatban. A színvilág szép, de a design nagyon elavult! Én is az eklektikus stílust szeretem, tehát a “vegyes korszakot”, de ez nem az, itt csak a függönykarnis az egyetlen modern elem, meg TALÁN a tapétának van relatíve modernebb design-ja, a többi mind nagyon rusztikus.

2023. márc. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
65%
Nekem tetszik, pedig nem tartozom az idősebb korosztályhoz. Szerintem amúgy a mai "modern stílus" van teljesen kifacsarodva. Lehet hogy sokaknak tetszik a modernként beállított stílus, de egyre inkább hiszem azt hogy úgy viselkednek az emberek mint a birkák, és megfeleléskényszerük van hogy azt vásárolják össze amit újonnan gyártottak. Annak ellenére egyébként hogy a modern lakberendezésre gyakran jellemző a silány anyaghasználat, az igénytelen kidolgozás és a pontatlan, gyenge összeszerelés. Sajnos ide jutottunk, hogy már hazánkban is az ócska lakberendezési tömegcikkekkel vannak tele az áruházak, lefojtva az egyedi stílusokat és a választékos megoldásokat. Néhány év után meg mehet tüzelőnek mert annyit is ér...
2023. márc. 19. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
8%
Igenytelen lepra. Ilyet lomtalanitason talalni a kidobott cuccok kozott
2023. márc. 19. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Nincs vele semmi baj, de nem az éj stílusom. Én szeretem a modern, letisztult dolgokat.
2023. márc. 19. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 Salx Narval ***** válasza:
100%
Vegyes érzelmeim vannak a szoba berendezésével kapcsolatban. Egy biztos az ülőgarnitúrát megtartanám az nekem nagyon tetszik és a képek sem rosszak. A jobb oldalt kár, hogy nem fotóztad le láthatóbban. A többi berendezés is önmagukban szépnek mondható, jó állapotúak és tiszták de az én lakásomban nem lenne helyük. A falakról, szőnyegről és a parkettáról sem tudok mást mondani.
2023. márc. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem rossz, de én elhúznám a kisebb kanapét az ablak elől, és az ülőgarnitúrával szemben lévő szekrények helyett valamilyen levegősebb, polcos szekrénysort tennék oda, esetleg abba tenném a tv-t, ha van, az alsó tapétát leszedetném, csak egyszínű lenne a szoba, a képkeretek szépek, de elég lenne csak az a két képkeret (valamilyen más képpel), aminek sötét a kerete, nem tudom, kiknek a képei, de olyan giccsesnek hatnak. Ha nem értékes festmények, akkor vedd le a falakról, és valamilyen modern képet (kettő elég, a szemben lévő téli táj sem kell) tegyél oda helyettük.
2023. márc. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
84%
16-os: ilyen értékes ülőgarnitúrára nem írnám, hogy igénytelen, főleg nem azt, hogy lepra. Ez a szó téged minősít.
2023. márc. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!