Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Megnéztem ezt a videót és...

Megnéztem ezt a videót és most nem merek leülni a gamer székemre, van okom félni? bővebben lent

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=j8otiMcaq7Y


angol nyelvű a videó és nem értettem pontosan, de ha jól értettem az a lényeg hogy a magasság szabályozóban van valami gáz és az felrobbanhat? aki jobban tud angolul/ért a székekhez és segítene annak hálás lennék



2023. jún. 11. 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, levegős a magasságállítója ah ilyen irodai székeknek. Nem robbanhat fel, akkor nem lennének ilyen székek. Nem veszélyes.
2023. jún. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de mutatta hogy rádob valamilyen zsákokat különböző székekre és az egyik még fel is gyulladt
2023. jún. 11. 20:55
 3/9 A kérdező kommentje:
13:55 a videóban
2023. jún. 11. 20:55
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Speciális gázzal vannak töltve.Nem fog az űrbe kilőni.
2023. jún. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
az űrbe nem, de balesetet okozhat a videó szerint
2023. jún. 11. 21:16
 6/9 A kérdező kommentje:
a speciális gázt hogy érted? bocs de hülye vagyok kémiából
2023. jún. 11. 21:17
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Inkabb azon kellene aggodnod hogy kidobtal egy rakas penzt egy parasztvakitos szekre.

Visszaterve, Kinaban nincs annyi biztonsagi kriterium, naluk lehet barmit lemasolni. Persze a minoseg es biztonsag penzbe kerul, de ott nagy ivben tesznek ra. Azok a szekek az ipari hulladek kategoria, nem csoda hogy tonkremennek.

Errefele szigorubb torvenyek vannak a minoseg irant, nagyobb eselyed van megnyerni ketszer egymasutan a lottot mint hogy felrobbanjon a szeked.

2023. jún. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
elvileg ez is kínai szék xd nem tudom pontosan mert nem én vettem
2023. jún. 11. 22:42
 9/9 anonim ***** válasza:

Nitrogèn ami a levegő nagyrészet aljotja, nem ég, nem mérgező, nem robban. És vagy 40 éve gyártanak ilyeneket. Soha nem fordulhat elő az amit írtàl. Csak ha valaki házilag mast tölt bele.

Ne dőlj be minden hülyeségnek.

A nyomás benne van, de ha gondja van, egy észrevételed nélkül elillan belőle a gáz, észre sem veszed, nem is szisszen, csak nem működik.

2023. jún. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!