Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Egész nap gép előtt ülő...

Egész nap gép előtt ülő sorstársak, tudtok olyan széket ajánlani, amelyik nem jön szét hamar és kényelmes?

Figyelt kérdés
márc. 29. 17:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Titkárnői forgószék. Nekem az van, kényelmes, állítható magasságú, az ár? A bútorboltban válogathatsz...
márc. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Autóülésből csináltam. Bár ez nem forog, mert fix négy lábat tettem alá, de kényelmes és bírja a strapát.
márc. 30. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Fitball - fitnesz labda. Olcsó, sokáig kitart, könnyen takarítható és abszolút jót tesz a gerincednek. Sportboltokban tudod megvenni, érdemes hozzá pumpát is szerezni.
márc. 30. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Lenyegtelen hogy milyen szeket veszel. Orankent alj fel es mozogj par percet.

Azt meg vegkepp nem tudom elkepzelni sokan hogy teszik tonkre a szekeket. 90+ kiloval csak a nagyon gagyikat sikerult minimalisan tonkretenni.

Ti ugraltok rajta?

márc. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen Manutan-os, háttámla hálós van évek óta, jól bírja.

Ahogy előttem írták, el se tudom képzelni, hogyan teszik tönkre emberek ezeket a székeket

márc. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Ragnor válasza:
Ha még aktuális: Herman Miller-től bármi. Legjobbak.
ápr. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Iradi business grade típust kell venni. A nagyáruházi gamer gagyi meg társai persze, hogy széthullanam
ápr. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Irodai
ápr. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!