Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mivel díszítsem fel az albit?

Mivel díszítsem fel az albit?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, és most költözök majd be az első albérletembe.

Hogyan tegyem hangulatossá az egészet? 32m2 az egész, van benne egy hálószoba/nappali, konyha és a fürdő.

Gondoltam képeket a falra, szekrényre, meg még talán ilyen nagy álló gyertyákat a földre.

Ötleteitek?

Vagy neten hol találok ötletes oldalt? Valami olyat ami olcsón kijön.


2011. jan. 13. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Könyvespolc, apró kedvenc ajándékokkal. Nekem pl az elefánt gyűjteményem van rajta. Növények, gyertyák, tálak színes kavicsokkal,/száraz virágot nem ajánlok, mert az nem jó a FengShui szerint/Szép függöny, a sötétítővel megegyező színben ágytakaró, fotelhuzat. Eltérő színben díszpárnák. A nagyobbakat a földre is dobhatod. Ha társaság van nálad, arra is lehet ülni.
2011. jan. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szarvasagancson nem gondolkodtál?
2011. jan. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
olcsóbb textilből (pl. IKEA)lehet varrni sokmindent - ülőpárnákat, díszpárnákat, képkeretet brukolhatsz vele, sötétítő vagy akár csak fügönyelkötőt csinálsz belőle, terítő stb. persze nem minden, mert az túlzás lenne, csak egy-egy kiegészítést, ami visszaköszön pár kiegészítőn! aztán tennék gyertyákat és cserepes zöld növényeket, az életet ad a helyiségnek! és ha nagy felfelületed is van, akkor tegyél valami falmatricát - gyors, látványos és domináns lehet a szoba stílusának meghatározásában!
2011. jan. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!