Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen mintával díszítsem a...

Milyen mintával díszítsem a bordó falat?

Figyelt kérdés
A hálószoba fala bordó és az ágy fölötti részre szeretnék tenni falmatricát, amit saját magam készítenék el. Nem tudom eldönteni, hogy milyen színt és mintát válasszak. Fekete barokkos mintára gondoltam. Ha van valami jó ötletetek írjatok! köszi:)
2011. febr. 2. 10:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az pont jó, ha nem túl nagy.
2011. febr. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem az tetszik, mikor az ágy fejtámláját kovácsoltvas motívumokkal folytatják. Valami szép virág sztem az is jó. (sosem lesz majd "ciki"). Aztán a kedvenc állatodról is rakhatsz, vagy a kedvenc hobbidról. A barokk minta is szép, csak kicsit komor. Kérdés: hogy készítessz saját falmatricát? Felfested a faladra, vagy olyan spéci anyagból?
2011. febr. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

ez a kovácsoltvas dolog tetszik. köszi:)

igazából van plotterem meg öntapadós fóliáim és egyszerűen kivágom a plotterrel és felragasztom a mintát a falra.

2011. febr. 3. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!