Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen színű falburkolót...

Milyen színű falburkolót csináljunk? Bővebben lent

Figyelt kérdés
A lépcsőnk natúr fenyő színű, az alsó szint parkettája sötétbarna, a fölső szinté középbarna. A lépcső mellett muszáj lenne falburkolót tenni, mert koszolódik a fal, de nem tudjuk pontosan milyet. Valaki lamináltat ajánlott. Annak a színét a lépcsőhöz vagy a lenti-fönti parkettához válasszuk. Esetleg valami egyéb jó ötlet falburkolásra?
2011. jan. 4. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

a nagyszüleimnél is gyönyörű fa lépcső, és ugyanolyan színű lépcsőház volt. iszonyat jó hangulatot árasztott, imádtam.


sztem a lépcső színével megegyező legyen, akkor lesz igazi összhang.

vagy valami jól passzoló lambéria, ha belefér az ízlésetekbe

esetleg ez a most nagyon divatos falburkoló kő ( [link]

nekem pl nagyon tetszik, nem tudom, h macerás-e pucolni, de ha egyszer olyan lakásba költözök, ahol jól mutat, akkor fogok felrakatni :D

2011. jan. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én parafát tennék. Nekem az előszobában és a konyhában van 1 méter magasan. Meleg hatása van, és nem látszik rajta a kosz sem. A fához ez passzol. Többféle árnyalat van, és olyan is van, amiben szinezett darabkák vannak. Nekem középszínű fehér "darabkákkal", elégedett vagyok vele. Csak ajánlani tudom. Ráadásul én tettem fel egyedül nő létemre:))
2011. jan. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg ha megy a ház stílusához, lehetne fehér is, hasonló, mint a képen: [link]

Szerintem ez nagyon szép.

2011. jan. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi az ötleteket. Az utolsó nagyon tetszik, és a kő is. Parafára rákerestem a neten, de nem találtam jó képet, amin megtetszett volna.
2011. jan. 5. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!