Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Van otthon egy csomó feleslege...

Van otthon egy csomó felesleges dolgom, ami csak porosodik a szekrényben. Sajnálom kidobni, mert valamikor egy csomó pénzt adtam ki miatta, mit lehet vele csinálni?

Figyelt kérdés
pl. képkeretek, ágymelegítő, apró kis kacatok...
2011. jan. 7. 17:24
1 2
 11/17 anonim válasza:
79%
Add oda egy segélyszervezetnek, mert egy ágymelegítönek sokan örülnének.
2011. jan. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

csak vannak olyan szegényebb sorsú ismerőseid akik örülnének ezeknek.


nekem van egy barátnőm, akik sajnos elég szegények, a lakáshitel törlesztője szinte minden pénzüket elviszi.

mikor költöztünk, átvittük hozzájuk az olyan dolgokat, amikre nekünk nem volt szükségünk (pár kisebb bútor, lámpák, ruhák, más apró használati tárgyak)

nagyon örültek neki, én pedig örültem, hogy segíthettem, és jó helyre kerültek a dolgok.

2011. jan. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat mindenkinek, a ruhákat el szoktam ajándékozni a szokott helyre, vaterára én is gondoltam, de nem tudom, lenne-e az én dolgaimra kereslet, annyi minden van fenn... Pedig nem lenne rossz, ha egy kis pénz is folyna be ebből, legalább a múltbeli kiadások egy részét fedezné!


Aki kérdezte, milyen ágymelegítő: elektromos, egyes ágyra való, 150x80-as méret kb., imetec márkájú? (talán)

2011. jan. 10. 00:11
 14/17 A kérdező kommentje:
A segélyszervezetekről meg annyit, hogy annak idején, nagy selejtezést tartottam a ruháim között, és kiválogattam, minőségi, teljesen jó ruhákat, ami már nem volt jó rám valamiért, csak farmerok, felsők, pulcsik, kabátok, semmi alsónemű. De olyanok voltak, amit még én is simán felvettem volna, csak egy év alatt nőttem vagy 20 centit, és minden kinőttem szinte. Gyakorlatilag kidobtak egy segélyszervezettől, hogy minek hozom ide a ruhákat, nem foglalkoznak vele. Szerencsére találtam neki jó helyet, és remélem, nem mindenhol ilyenek, nálunk csak ez egy van, sajnos...
2011. jan. 10. 00:18
 15/17 anonim ***** válasza:
Én nagyon elfogadnám az ágymelegítőt.:)
2011. jan. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Mi mindig beküldjük árvaházba, alapítványokba, vagy Ukrajnába, ahol szegényebb gyerekek élnek. Hidd el, ők örömmel fogadják. :)
2011. jan. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A mi társasházunkban lakik néhány - kiterjedt rokonsággal rendelkező - család, akikhez becsöngetünk: ha gondolják, nézzék át, tudnak-e valamit használni belőle. Leginkább tudnak, a maradékot leviszik a kuka mellé. Évek óta kialakult gyakorlat, és meg van az az előnye, hogy festéskor, bútor-cserekor, stb. ha megkéred őket egy kis segítésre a pakoláshoz, ezzel nagyon szívesen ellentételezik.
2011. jan. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!