Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mekkora ágyad van? Kényelmesen...

Mekkora ágyad van? Kényelmesen elférsz benne?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék a korodra/nemedre is. :)
2011. szept. 25. 18:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

200x220 magam csináltam. Ha egyedül vok, van, hogy keresztben ébredek. :-)

34F

2011. szept. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:

emeletes tesómmal :D 90*200 és tökéletesen elférek benne, sőt nyáron unokatesómmal is együtt aludtunk rajta(alul tesóm, fent én+ő)

14/L

2011. szept. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Ezeréves matrac, házilag kreált ágykerettel.Maga a pokol. fáj mindenhol mindenem.Még jobban járnék ha lese feküdnék aludni, mert fárattabb vagyok reggel ,mint este:S

A férjem imádja.fél napot is fekszik benne, ezért nem cseréltünk még, de ha így halad külön ágyon alszunk a jövőben:D

2011. szept. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Kanapé, felhajtva 73×200, széthajtva 146×200, ha leszoksz a forgolódásról, bőven elég, a tömése pedig nagyon kényelmes. Széthajtva pedig akár 3 embernek is elég.
2011. szept. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

160x200as matrac. emberem elég széles, és én sem vagyok nádszál, szóval néha harcolni kell, h normálisan elférjek.

sajnos bonellrugós, és 5 év alatt sikerült olyan szintre hozni, hogy gyakran fáj rajta a hátam.

néha kinn alszok a kanapén, az sokkal jobb, sima habszivacs. ha gazdagok leszünk, cseréljük a matracot is ilyenre :)

24 évesek vagyunk.

2011. szept. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Soha nem gondoltam volna, hogy egyszer, vasárnap éjjel fél 11-kor egy mérőszalaggal fogom méricskélni az ágyamat. De a kedvedért, kedves kérdező, megtettem. :)


A fekvőfelület mérete kb 190cm hosszú, 113cm széles. Én kényelmesen elférek benne, már több mint 10 éve ebben alszok.


28/F

2011. szept. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Hú...pontosan nemtudom olyan 190x160as lehet talán. De szétnyithatós én meg csak 1 személyesen szeretem mert középen van egy csík ahogy széthajtom és az kényelmetlen...de így is simán elférek rajta. Kár, hogy nincs kivel használjam 2 személyesen :P


18f

2011. szept. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

A pontos méretét nem tudom, de hatalmas. Bőven elférünk rajta a barátommal (ha nálam alszik) és a plüssdögeimmel, de szerintem akár 3-an, sőt, 4-en is kényelmesen tudnánk rajta pihenni.

Csak sajnos nehéz rá rendes nagyságú ágytakarót találni, most egy gyönyörű, kék foltvarrott takarót használok.

2011. szept. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

90x200... előtte franciágyon aludtam vmi 200x210 lehetett és fura volt átszokni... nem tudom kinyújtani oldalt fekve elölre a két kezem mert vagy lelóg vagy falba ütközik...

szóval szeretnék újra nagy ágyat, de am ezzel is elvagyok- sok ágyam volt sok költözés miatt és ez még a tök pozitív kategóriába tartozik

2011. szept. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!