Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » A feng shui szerint rossz...

A feng shui szerint rossz irányú a szoba fekvése, mivel orvosolható?

Figyelt kérdés
A kisfiam szobájának ablaka a DK-i irányba néz és ez a GUA-száma (7) szerint nem kedvező. Az ágyát tudom a megfelelő irányba (DNY) fordítani, de mit tudnék kezdeni a DK-i rossz oldallal? Tegyek szélcsengőt az ablakhoz vagy vízzel erősítsem a chi energiát? Egyáltalán aktívizálhatom ezt a szobát, például színekkel?
2011. okt. 3. 12:41
1 2
 11/15 gomzoli ***** válasza:

Legalábbis azok a "tanok", amikben ön hisz, azt sugallják, hogy az ön gyerekének nem jó... De őszintén, ha a gyerek megkérdi, hogy ez az ágyhuzogatósdi, és csilingelő vizestálazosdi miért szükséges, hogyan fogja neki elmagyarázni? Azt elhiszem, hogy Ön meg fogja próbálni a gyerekét meggyőzni "észérvekkel", de muszály, hogy ő is kénytelen legyen az ön hiedelmét átvenni? Mert végül is az ő életére akar befolyást tenni, azzal, hogy még a szobaberendezés is az ön szája íze szerint történik, ráadásul ráerőltetett okok miatt.

Ha a gyerek csecsemő, akkor ez még egyelőre nem fogja zavarni, de később biztosan.

2012. febr. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 gomzoli ***** válasza:
Igazán nem akarom tovább a szót csépelni, csak még annyit szabadjon megemlítenem, hogy velem együtt már nem egy generáció nőtt fel a feng-shui elvekre magas ívben fittyet hányó kocka-panelekben, de nem emlékszem, hogy nyugtalanul aludtam volna a valószínűleg teljesen rossz szögben elhelyezett (emeletes!) ágyamon, sőt elég jó gyerekkorom volt, és még arra is jutott a saját energiámból, hogy tanuljak, és vigyem valamire! (Hej, mi minden lehetett volna belőlem, ha idejében kitalálják ezt a feng-shui tudományt!) Ez a kis történet nem csak rólam, hanem még úgy milliónyi másik tudatlan tévedésben elégedetten felnőtt emberről szól.
2012. febr. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azt hiszem, ezt a témát kibeszéltük. Valószínüleg azért a szobáját nem fogom a kisfiamnak rózsaszínre festeni csak, mert a feng shui szerint az lenne jó.
2012. febr. 19. 21:45
 14/15 anonim ***** válasza:
Fesd napraforgó sárgára a szobáját és tedd tele játékokkal. Az én szobám DK-i, a fiamé nyugati. Mégis az én szobámba szeret játszani és aludni :)
2014. okt. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Magyar feng shui is van!

[link]

Egyebbkent kivancsi lennek, hogy mi lett a vege?

2016. jan. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!