Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Nektek ez a megoldás hogy...

Nektek ez a megoldás hogy tetszik? A falra akasztott eszközök és bögrék? A helytakarékosság végett csináltam.

Figyelt kérdés

pár napja érdeklődtem hogyan lehetne feldobni, praktikussá tenni egy kis konyhát, ahol sok az eszköz és kevés a hely, egyenlőre kevés anyagi ráfordítással ennyit sikerült javítani a helyzeten. Vélemény ?



[link]



2012. aug. 25. 10:39
 1/10 anonim ***** válasza:
63%

Konyhába nem raknék, kaotikus és ronda, ha csak a bögrék lennének, akkor még elmenne, de így...


Viszont a kamrában nekünk is van, a serpenyők, szűrők, stb. ilyenen lógnak.

2012. aug. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Nagyon sok helyen csinálják így, nekem pl. a csöpögtető tálcán marad az az 1-2 tányér, kanál, amit minden nap használok. Valahol tárolni kell, minden nem fér el egy kiskonyhában, kis konyhaszekrényben. Ráadásul a spájzom is csak 1 db. beépített szekrény.
2012. aug. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
A bögréket nem tudod lecserélni egyformára? Az sokat segítene. A falon itt-ott elhelyezett izékat vedd le. Az üveggyűjteményt ki kell dobni. A polcokra kell még ajtó.
2012. aug. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%

Ha ezek a bögrék minden-napi használatban vannak, akkor bizony azoknak ott a helyük. Valószínűleg azért nem egyformák, mert a gyermekek ragaszkodnak a "saját mintás" bögréjükhöz. Majd ha már nagyobbak lesznek, és elfogadják, hogy mindenki egyformából iszik, akkor biztosan a kérdező is lecseréli őket.

Addig pedig így a jó, mert a napi életükben így szokták meg.

2012. aug. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

az utolsó válaszadónak köszönöm, és a második is gondolom bele tudja élni magát a helyzetembe, a spájz nekünk is szintén egy beépített szekrény darab, alig 1 m2.

azért lógnak ezek az eszközök és bögrék a falon mert minden napos használatban vannak, és így nm kell szekrénybe nyúlni értük. a szekrények akasztóját is tervezem hogy lecseréljem.

2012. aug. 25. 14:21
 6/10 anonim ***** válasza:
72%

Nyugi, jó lesz ez így!

Mindenki addig nyújtózik, ameddig a takarója ér, ne törődj azokkal, akik nem ismerik a kislakás=kishely gondjait.

2012. aug. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon jó!!!!
2012. aug. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%

Mintha csak az én konyhámat látnám a képen!

:D

2012. aug. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
14%

Nekem semekkora spájzom sincsen, panelban lakok én is, az összes bögréinkből 1 egyforma van és mégse kirakodóvásár a konyha. Ne haragudj, de ez gáz. A tükör nagyon béna, nem konyhába való, az üvegeket meg vidd le a szelektívbe, ez annyira 80as évek csóri és napjaink "proli"/cigó divatja...


A tükör és az üvegek nélkül egy takaros, egyszerű, tiszta, barátságos kis konyha benyomását keltené, de ezekkel a gagyi cicomákkal ez a tipikus márvány mintás olcsó bútor a lehető legrosszabb összkép felé változik.


Mi nem rég vettük a lakást, mikor ilyen képeket láttam, mint a te konyhád, sokszor előre húztam a számat, mennyi egyéb igénytelen sufni tuning szarság lehet még abban a lakásban, amiért pénzt akarnak, mert azt hiszik milyen király már, pedig jobb lett volna, ha hozzá sem nyúlnak, meg vajon mifélék lehetnek a lakók...

2012. aug. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nem tudtam megnézni, mert nem jött be a kép
2013. ápr. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!