Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » "Kamaszok"! Milyen a szobátok?

"Kamaszok"! Milyen a szobátok?

Figyelt kérdés

Mivel teszitek egyénibbé? Szoktatok posztereket kirakni és ha igen milyet?

:)


13/L


2012. aug. 27. 16:12
1 2
 11/13 anonim válasza:
12 évesen hol volt már nekem körmlakkom meg hajlakkom meg hajvasalóm meg hasonló gec ik a falamon? bakker ez milyen már.-,-"
2012. szept. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

A régi szobám(anyunál) volt minden álmom egész életemben :D Volt egy hatalmas ágyam :D Az tele volt plüssökkel, párnákkal mindennel ami puha :D A falon még olyan 4-5 évre visszamenőleg a kedvenc zenekarok, sztárok poszterei, aztán mindenféle kép, emlék, rajzok amiket nekem rajzoltak, régi fotók családtagokról, barátokról, a volt kutyusunkról... Aztán díszek fellógatva csak egy random helyre(karácsonyfadszíszek is, főleg a csillagok, imádom a csillagokat), a lambériámon ilyen világítós csillagok is voltak, a szekrényen szintúgy teli... :D Volt egy polcom is az telerakva csecsebecsékkel, alul voltak a régi füzeteim is meg egyebek. Íróasztalom nem volt (kicsi szoba amúgy) helyette 2 ilyen Ikeás asztal meg mögöttük is egy polc a "porfogóknak" :D A lámpáról lelógott 2 angyalka figura(másik mániám) ágyam melletti és fölötti polcon delfin, angyal szobrocskák :D A kislámpámra rátekertem szalagokat, masnikat :D Volt egy kb 1 méter magas mécsestartóm, 3 ágú és arra egy karácsonyfa izzó füzért tekertem fel :D

A falam amúgy barack színű volt, de ez javarészt nem látszik már :D

A mostani szobám undorító, le sem írom :D

19L

2012. szept. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

A falam világos barna, inkább bész, a padló fehér laminált, a plafon is fehér.

Ajtóval szemben egy íróasztal/sminkesasztal nagy tükörrel, az egyik oldalt a 2 ruhás szekrényem, mellette egy alacsonyabb szekrény, ilyen fiókos, egyik fal közepén pedig az ágyam ami felett polcok vannak. Van még bent egy nagy barna szőrös szőnyeg és amit nagyon imádok az egy neonfény :D minden bútorom fehér amúgy

2019. dec. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!