Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen színű legyen a gyereksz...

Milyen színű legyen a gyerekszoba?

Figyelt kérdés

Narancssárga a függöny amit nem szeretnék lecserélni de nem akarok sárga falat. Mondjuk türkiz esetleg vagy zöld? Olyat akarok ami nem mindennapi. Adjatok légyszi ötletet, én tök hülye vagyok hozzá. Olyat szeretnék ami vidám, színes. Kislányról van szó de unisex szobát szeretnék mert lehet, hogy a majd fiam is lesz. :p

És mivel díszítsem? Szívesen dekorálnám neki nagy figurákkal de honnan tudok szerezni mintát amit körbe lehet rajzolni vagy ilyesmi?


2009. okt. 10. 22:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Legyen lila :) de inkább olyan bordós lila ahhoz jól néz ki a narancssárga függöny,és a hangulata is nagyon jó.
2009. okt. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
én valami zöldes árnyalatra szavazok. Valami szép melegebb árnyalatra, csak az a baj, hogy nehéz eltalálni...
2009. okt. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi 1 hónapja festettük lilára a szobát. Színpalettán szép volt, felkenve olyen -hogyis mondjam "győzikés"...pláne narancssárga függönnyel ha elképzelem...:S
2009. okt. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A zöld szerintem jól megy a narancssárgához, és az illik kislánynak is, kisfiúnak is. Tudsz venni dekor figurákat, amiket csak fel kell ragasztani, de ha elég ügyes vagy, saját kezüleg is festhetsz a falra (napocskát, pálmafát, vagy valami bonyolultabbat). Ha beírod a netre, hogy falra ragasztható mesefigurák, biztos kidob egy párat. Amúgy dekor boltban, papírboltban szerintem lehet kapni.

Díszítheted a függönyt is kislánynak esetleg odacsiptethető lepkékkel, a lámpára is lehet akasztgatni aranyos dolgokat. Nézelődj a neten, vannak fent jó ötletek.

Remélem valamennyit segítettem. Sok sikert! :)

2009. okt. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Itt találsz pár gyerekszoba ötletet. Nekem nagyon tetszett egy csíkos fal, amit vmikor az IKEA-ban láttam. Hogy könnyen elmagyarázzam, a 14-es képen a huzatnak van olyan színe.

[link]

2009. okt. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem a legolcsóbb ez a matrica, de nagyon jól néz ki szerintem. Esetleg vmi hasonlót festeni.

[link]

2009. okt. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Narancssárga függőnyhöz szerintem nagyon jó a kivizöld, vidám is, szép is.

Díszítéshez meg nézd meg ezeket [link] ezekre a "hab" díszekre gondolok, nem tudom mi a neve, de mindenfélét csinálnak és nagyon jópofák, bababörzéken is látom, hogy árulják, és ott lehet egyedieket is kérni.

2009. okt. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A szoba szinével kapcsolatban,én egy pasztellzöldet is eltudok képzelni,vagy egy halványbordót. Valaki irta itt,hogy ha van esetleg diavetitőtők+ mesék diafilmen,kivteid a falra és körbe illetve át fested. Szerintem ez nagyonjó ötlet.
2009. okt. 11. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a sok választ, mindegyiknek sok hasznát vettem! A zöld is tetszene meg a lila is. Leszűkítettük a kört... de talán inkább a zöldet tudnám elképzelni. Köszönöm tényleg, nagyon aranyosak vagytok!
2009. okt. 11. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!