Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Elvetemült vagyok? : D

Elvetemült vagyok? : D

Figyelt kérdés
azt találtam ki hogy fekete szobát szeretnék "sakk mintás" csempével :) persze nem hullaházat vagy hasonlót szeretnék hanem piros fehér bútorokkal és fehér ágynemű ja és a lényeg hogy sok sok tükörrel :) annyira tetszik...mit gondoltok erről? most ha nem lesz jó akkor max átfestetem :D
2009. okt. 12. 17:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

lámpát sokat tegyél be,meg inkább a fehér domináljon a butoroknál,mert sötét lenne a fal miatt

de amugy ötlet tetszik,képet küldhestz ha kész

2009. okt. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem rossz, de azért gondold meg, lehet, hogy fél év múlva már nem ilyen lesz az ízlésed, és át akarod megint variálni.
2009. okt. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
ha alapból sok az ablak és jó a fény akkor minden további nélkül, engem is foglalkoztatott a fekete fal gondolata, csak félek hogy nyomasztó lenne, meg alapból kevés is a fény:S
2009. okt. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél fel modern non-figuratív képeket/posztereket színes keretekkel, akkor kimondottan jól fog kinézni.
2009. okt. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Arra vigyázz, hogy nagyon nagyon sok meló lesz (és pénz)mind a befestéssel, mind az átfestéssel (ergó ha nem tetszik le kell kaparni a réteget, mert átfesteni nem lehet), nehogy csalódj, hogy nem tökéletes fekete, mert ez előfordulhat, az én narancssárga-meggybordó falam bordó részét kb.4 szer kellett átkenni, és még mindig foltos helyenként, azon kívül nem is olyan, amit én szeretem volna, mert csak előre kevert festékkel lehetett megoldani, az meg nem elég piros!Akkor inkább tapéta, viszont kérdés, hogy abból meg lesz-e fekete.A sötét színek becsapósak, és nem biztos, hogy az lesz, amit megálmodtál :(

Azon kívül tényleg nyomasztó lehet, és rideg-hideg hatást érhetsz el, és ez zavarni fog,nem érzed jól magad benne, kihat majd rád.Nem hiszem hogy hálószobának jó lenne ez, mert ezek a színek nem nyugtató, hanem izgató hatásúak.

2009. okt. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik az ötlet!Az egyik ismerősöm most csinálta a nappalijában feketére a lábazatot, és arany stukkót rakot hozzá!Készülj fel hogy a fekete festék 2-3 dl-es kiszerelésekben van és üti a 4000ft-ot!!Rettentő drága lesz!!!!
2009. okt. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az oké hogy átfested, de a csempét leverni.... Meg alapból az, hogy csempe a szobába...nekem kicsit ridegnek tűnik!
2009. okt. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

hát nekem így nem jön be, de ha kész linkelj már ide egy képet.

de szerintem ne érdekeljen mások véleménye, a szobádnak rólad kell szólnia. ha ez tetszik akkor csináld ezt.

2009. okt. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!