Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogy rendeznéd be ezt a lakást?

Hogy rendeznéd be ezt a lakást?

Figyelt kérdés

[link]


Mi most azt tervezzük, hogy a nagyszoba nappali-hálószoba lesz, a kicsi pedig étkező. Ám ha jön hozzánk valaki vendégségbe? A másik opció, hogy a kisebb szobából csinálunk egy hálószobát, a nagyból pedig nappali + étkező lesz. A felmerülő kétely: nem lesz túl messze a konyhától? Továbbá még abban kérem a segítségeteket, hogy hogyan oldjam meg az elválasztást! Mi legyen az ajtókkal? A konyhánál még bent van a keret, de annak sincs semmi funkciója. A kisebb szobánál az ajtó jó, ha hálószoba lesz. És ha étkező? Legyen boltív? Nagyon tanácstalan vagyok, kérlek, segítsetek!


2014. jan. 17. 11:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Melyik az? Itt sok alaprajz jön ki.
2014. jan. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
2014. jan. 17. 11:46
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem a külön szoba mindenképpen háló legyen, nagyon kényelmes, ha nincs a mindenki által látható térben a hálórész, nem kell ágyazni, intimebb.

A nagyszoba pedig lehet nappali-dolgozó-ebédlő. Ha vendégek jönnek, akkor is jó leülni az asztal köré, vagy egy nagyobb ebédnél, vacsoránál is hasznos. A konyhában lehet egy kisebb asztal két székkel nektek "hétköznapokra".

A konyhai ajtót mindenképpen megtartanám, a főzés miatt fontos, hogy a konyhán legyen ajtó és ne terjengjen az egész lakásban kajaszag. A szobában való ebédlő azért is jó, ha pl. vendégeket vársz a konyhában lehet, hogy kupi lesz a főzés miatt, és nem ott kell a vendégeket fogadnod.

A nagyszobában lehet egy kinyitható kanapé, így ha valaki nálatok aludna, annak is lesz helye.

2014. jan. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A konyhának nincs ablaka?
2014. jan. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hány nm-esek a helyiségek?
2014. jan. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De, van ablak. Az egyik oldalt majdnem teljesen beteríti... Jó, mert így mindig világos a konyha, másfelől viszont alig tudok hová pakolni. Ezért is gondoltam rá, hogy a konyhához közelebbi szoba lenne célszerűbb étkező kialakítására. Egyébként próbálkoztunk már ilyen "pici asztal két székkel" megoldással, de nagyon nem jött be. Így is kevés a hely. A nagyszoba legföljebb nappali-étkező párosnak felelne meg, íróasztal forgószékkel semmiképp nem jöhet szóba, bármennyire is szeretném, hiszen a háló kicsi, ezért valószínűleg a nagyobb szobába is be kell majd csempészni egy-két tárolószekrényt.
2014. jan. 17. 12:01
 7/12 anonim ***** válasza:
Mert ha át lehet telepíteni a konyhát a nappaliba, akkor lenne két kisebb szobátok.
2014. jan. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A konyhában asztal, szék nyugodtan lehet ablak előtt. A többi falon meg lehetnek a beépített bútorok.
2014. jan. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Megnéztem a képeket :) Teljesen normális méretű szobák, szerintem simán elfér minden. Hálóba gardrób szekrényeket érdemes betenni. Előszobát nem láttam, de azt érdemes lenne beszekrényezni és ott elhelyezni minél több mindent, hogy a nagyszoba ne legyen telezsúfolva nagy szekrényekkel.
2014. jan. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
7-es, én lennék a legboldogabb, ha ezt meg lehetne oldani, de nem hiszem. :( Az ablak előtt volt az asztal és a székek. Rossz volt. Úgyhogy ez a lehetőség off.
2014. jan. 17. 12:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!