Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szerintetek tényleg helytelen,...

Szerintetek tényleg helytelen, hogy egy diáklánynak nincs íróasztala?

Figyelt kérdés
Én ki akarom vinni a szobámból, mert csak a helyet foglalja, nem is azon tanulok, hanem fekve, de anyukám szerint egy diáklánynak alapvető dolog. Szerintetek?
2014. jan. 28. 18:21
 1/7 anonim válasza:

Édesanyádnak igaza van!


Amúgy hol csinálod meg az írásbelit? - Azt nem lehet fekve...

2014. jan. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Általánosban, középsuliban volt íróasztalom, de nem sokat használtam, én is az ágyon szerettem tanulni, nemcsak fekve, ülve is.

Egyetemet már később, munka mellett végeztem, úgyhogy már nem volt íróasztalom. De nem is hiányzott. Ha valamihez asztal kellett, akkor ott volt az ebédlőasztal.

2014. jan. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is egyetemista vagyok, de nekem 2 íróasztalom is van. Az egyiken ált. a laptopot tartom a másikon meg tanulok. Mondjuk én a szobámba csinálok mindent, kajálok stb, annak is kell a hely XD
2014. jan. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Annak nincs ertelme, hogy ott van a szobadban de egyaltalan nem hasznalod. Mondjuk jobb lenne annal ulve irni a hazit, de ha nem ulsz oda, akkor csak a helyet foglalja.

Nincs valami garazsotok,ahova atmenetileg beteheted, hatha kesobb megis kell?

2014. jan. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát, alapvetően jó dolog, ha van, szerintem, de azért azt nem állítom, hogy ne lehetne nélküle élni.
2014. jan. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is ritkán tanultam az íróasztalomnál, de nem tudom elképzelni hogy ne lett volna. Azon volt a számítógépem, írószereim, a fiókjában a fontos papírjaim, meg limlomok.

Szerintem ne dobd ki, mert a házi dolgozatot hogy írod meg? Fekve? Vagy az ebédlőasztalon?

2014. jan. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Van dolgozószobánk és arra gondoltam, hogy ott csinálnám meg az írásbeliket.
2014. febr. 1. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!