Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen IKEÁS dolgot vettél...

Milyen IKEÁS dolgot vettél amit nagyon szeretsz, illetve megbántál, nem vált be?

Figyelt kérdés
Hamarosan új házba költözünk, és nagyon tetszik jópár ikeás dolog, amivel be szeretném rendezni a házat.
2014. ápr. 28. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:
A fürdőszobába vettünk mosdód és szekrényt Lillangen, nagyon szeretjük! Én bármit is vettem az Ikeából, nagyon bevált! A konyhába falra sínt, amire a csepegtető is ráakaszható, mint a Barátok köztben. Zuhanyfüggöny, lámpa a tükörhöz, mint az Éjjel-nappal Budapestben. Ezek az "apróságok" még olcsónak is mondhatók, ezeket még én is meg tudom fizetni, de ilyen több százezres konyhaszekrényben nem is gondolkodom.
2014. máj. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
KIKA is jó, nagyon szép bútorokat kaphatsz, ráadásul vannak akciók is.
2014. máj. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Malm komódom van, 3 fiókos, és a felnyitható tetejű tükrös. Mindkettőt imádom, nagyon jól kihasználható bútorok.
2014. máj. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!
2014. máj. 18. 22:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Az egyetlen hely, ahol találtam normális fekete ágyneműt, és imádom :) (fekete macska mellé nem veszünk világosat ugye...) A konyhabigyujaikat is szeretem, mert passzol a pénztárcámhoz, most pedig egy MALM készlettel szemezünk (Ágy, ruháskomód, éjjeliszekrények fekete színben, mert mi ilyen kis darkosok vagyunk). Szeretem a stílusát :)
2014. aug. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!