Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyenre fessem a szobám?

Milyenre fessem a szobám?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok holnap akarjuk kifesteni a szobámat csak nem tudom, hogy milyenre. Amugy az egész szobát átalakítjuk és modern színu festéket szeretnék. Nem tudnátok nekem otleteket adni, hogy színre fessuk?

2014. júl. 29. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Zöldre.
2014. júl. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Érdemes különféle színeket keverni. Elég egyhangú, ha minden fal ugyanarra a színre van festve. Válassz ki több egymáshoz illő színt, és egyik fal ilyenre, másik fal olyanra.


(Persze csak ha megteheted.)


Mondjuk azt nem ártott volna elmondani, hogy mekkora a szobád, milyenek a fényviszonyok. Illetve, hogy nagyobb térhatást szeretnél-e elérni, vagy inkább otthonosabb, "kuckósabb" szobát akarsz. Ezek fontosak.

2014. júl. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Fiú vagy vagy lány? Ez azért elég fontos! XD Mi most fogunk festetni és halvány napsárga lesz. Eddig többszínű volt de abból már kinőttünk. (a tesómmal vagyok egy szobában)
2014. aug. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia! Lány vagyok, de már kifestettük tűzpirosra és tök szupi lett!
2014. aug. 9. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!