Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a savanyú...

Snoopii13 kérdése:

Mi a véleményetek a savanyú káposztaleve segítségével való fogyásról? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Kipróbáltam mar jó néhány dologot. De pontos étrendet lehetetlen betartani..illetve Elég lusta természetű vagyok, a tornát 3-4 nap után gyorsan megunom...Most epp a káposztával próbálkozom .nem eszek sokat viszont pl. néha rám tor az evési vagy és olyankor nagyon sok fele dolgot összeeszem ..akar 6 után is. 68 kg vagyok , 19 evés...egy olyan 8-10 kgt szeretnek leadni..Mit szoltok, mivel lehetne meg konnyebiteni a fogyást illetve a fogyókúrát?

2013. febr. 15. 15:19
 1/7 anonim ***** válasza:

A káposztaleveses dolog nem jó választás, igazából egy koplaló kúra, nem csoda hogy éhes vagy, gyors fogyással kecsegtet, meg izomvesztéssel. Nem a káposzta a baj, hanem leginkább a fehérjehiány.

A divatdiéták felejtősek!

2013. febr. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs összefüggés a savanyú káposzta leve és a fogyás között.. normálisan kell enni. Ez nem jelenti azt, hogy dietetikusi étrend kell..


Hús és zöldségfogyasztás kell édességek, kenyerek helyett, ennyi.

2013. febr. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az a baj a káposztaleves diétával hogy lecsökkented az anyagcserédet mivel gyakorlatilag koplalsz. Emiatt ha egy idő után eszel mást is a tripláját hízod vissza a lelassult anyagcsere miatt. Szerintem ne koplalj egyél inkább többször keveset. És mozogj sokat. Többet mozogj mint amennyi kalóriát beviszel és akkor fogyni fogsz.
2013. febr. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 dieta ***** válasza:

Nem diéta hanem egészséges és mértékletes étrend szükséges.

Nincs az a szervezet ami az élelmiszerrel bevitt kalórián kívül ne a szervezetben tárolt energiát lenne kénytelen a többletigény kielégítésére felhasználni.Erre csak a növények képesek.

2013. febr. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

nem kaposzta leves...tulajdonkeppen a savanyu kaposzta leve

amit tegyuk fel normal de megis kicsivel lecsokkentett etrend mellet fogyasztok...

2013. febr. 15. 15:45
 6/7 anonim ***** válasza:
91%

A normál és lecsökkentett étrend az elhízás megfelelő kisegítője :)

És ezen sajnos nem segít a káposzta, a savanyú káposzta, vagy annak leve.. Viszont ha kenyér helyett savanyú káposztát ennél, azzal segíthetnél a dolgon.

2013. febr. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
WC-re sűrűn fogsz járni tőle.
2013. febr. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!