Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Az normális dolog vagy még...

Az normális dolog vagy még csak én nem láttam olyat, hogy régi elhasznált sarokkgarnitúrát kinyitnak és ráraknak egy hatalmas franciágynagyságú vastag matracot és azon alszanak és úgy is van egész nap mindig?

Figyelt kérdés
A matrac drága nem volt olcsó.
2017. jan. 29. 11:20
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Te mit nem értesz ezen?
2017. jan. 30. 01:21
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktam más hálószobájában vizitet tartani, így nem tudom, mások használják-e így a sarokgarnitúrájukat.

De:

45 cm vastag matracot nem láttam még.

Az meg logikus, hogy nappal is rajta van a matrac a sarokgarnitúrán. Hova tennének (és hogyan) egy 180-200 x 200-as alapterületű 45 cm vastag matracot? Egy ember nem is tudná pakolgatni.

Az én ágyam gyárilag olyan magas, hogy majdnem felér a derekamig. Újonnan vettem, bútorboltban. Szóval nem ördögtől való a magas ágy.

"Ráadásul állva ugrálnak az ágyon-matracon és ezt akarják itthon is csinálni"

Régen voltam gyerek, de emlékszem rá, hogy imádtam a szüleim ágyán ugrálni (hatalmas, rúgós ágy volt, magasra feldobott, ha elég jól ugráltam.) A gyerekeim is imádtak rajta ugrálni, de megértették egész pici koruktól kezdve, hogy azon az ágyon lehet ugrálni, más ágyon nem.

Mellesleg állva sokkal szórakoztatóbb ugrálni, mint ülve (fekve meg nem is lehet)

A védőnő meg mi a francot keresett ott? Kit érdekel, hogy fennakad a szeme, meg odaengedné-e a gyerekét.

Az nem normális dolog, hogy a védőnő benézeget ide-oda idegen lakásokban. Semmi köze hozzá, hogy más milyen körülmények között lakik. Ellenőriz titeket a gyerekeitek miatt, de más lakásához semmi köze.


Gondolom, anyósodékról van szó, akiket utálsz.

Ha nem akarod odaengedni a gyerekeidet, mondd meg nekik és ne engedd. Megteheted, te vagy az anyja, nem vihetik el erőszakkal őket. De ne kitalálj valamit, aztán ha arra nem kapsz igazolást a gyakori válaszolóitól, akkor megfejeled újabb és újabb dologgal (amikről eredetileg szó se volt)

2017. jan. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

Lepusztult, rugókiállós sarokgarnitúrára hatalmas matracot rakni putris. Mintha egy ólba lenne. Kaptam választ a gyakorin. Senki nem irta, ilyenen aludna!



A védőnő ismerős. ( nem az enyém)


Az ágyainkon nem lehet ugrálni és nem akkora a ház, hogy csak ugrálásra tartsunk egy használt ágyat a házban. Arra ott vannak a trambulinok.

2017. jan. 30. 08:45
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Gusztustalan sznob gyökér vagy ez a baj...
2017. jan. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Aha. Te már csak láttad, hogy hogy néz ki egy lakás, amit laknak, de évek óta nem takaritanak, a tüzhelyen vastagon többéves odaszáradt ételmaradék, a hütöben penész,és félágyak vannak egymásrahalmozva, a nyilvános wc különb a legtrébb vasútállomáson, mint ott....ha neked ez a norma és aki nem ilyenben él, az a sznob, akkor a világ tele van sznobokkal( a te értelmezésed szerint).
2017. jan. 30. 10:05
 26/28 anonim ***** válasza:
84%
Egyáltalán miért engeded oda őket ha akkora kosz van? És továbbra is az ágy zavar.
2017. jan. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Az ágy, mert a konyhába nem megyünk és mert nagyon feltünö az épitmény. :( Eltiltani nem tehetem, ök meg nem jönnek.
2017. jan. 30. 13:11
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
Már 100%, hogy egy troll...
2017. jan. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!