Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Más is tapasztalta már ezt az...

Más is tapasztalta már ezt az Ikeában kapható törölközőkkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Néhány hónapja vásároltam az Ikeában kis és nagy törölközőt is. Örültem, mert a kicsi, ha jól emlékszem kb. 2-300 Ft lehetett, a nagy pedig 700-1000 között valahogy, több színben is volt, zöld, kék, rózsaszín, szürke. A kicsit kéztörlőnek, a nagyot pedig fürdés utáninak használtam. Mindössze néhány alkalommal használtam őket, majd kimostam és arra lettem figyelmes, hogy amikor újra megtörölköztem bennük, akkor elkezdtem érezni a bőrömön egyfajta kellemetlen, áporodott szagot... Megszagoltam a törölközőket és nem volt kellemes illatuk. Azóta bárhogy mosom, bármilyen öblítővel, egyszer megtörlöm mondjuk a kezem benne és már érzem is azt a rossz szagot... Azt tudtam, hogy egyes nyugati ruhamárkák külön Kelet-Európai piacra is gyártanak, sokkal silányabb termékeket, amiket aztán nekünk adnak el ugyanolyan magas áron, mint a nyugaton forgalmazottakat, de ezek szerint már az Ikea is beállt a sorba??? Ez tiszta szégyen komolyan mondom, a kutya alá nem tenném, olyan büdös... Összesen kétszer vettem ilyen törölközőket 2-3 darabot, mert azt hittem, hogy össze moshattam valamivel, de nem, mert mindegyik ilyen büdös lett rövid időn belül... Egyébként magával az ikeával meg vagyok elégedve, ezt leszámítva. Volt már valakinek hasonló tapasztalata? Előre is köszi!

2017. máj. 2. 12:00
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Rendben, ebben lehet valami, hogy a zuhanyzással nem jön le minden, de akkor is, a többi törölköző miért nem ilyen szagú? Mondjuk azok láthatóan jobb anyagból is készültek, de könyörgöm én nem egyszer használatos törölközőnek vettem őket...
2017. máj. 2. 13:42
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is vannak az ikeából ilyesmi törölközőim. Semmi baj velük, ugyanúgy "működnek", mint a többi. Ha nem tud megszáradni áporodott szagúak lesznek, ha nem tud megszáradni, szintén. A többi törölköződ lehet nincs annyi nedvességnek kitéve, vagy jobb minőségűek lévén könnyebben száradnak, esetleg kevesebbszer van használatban.

Az IKEA van akinek nem jön be, de vannak nagyon jó dolgai is. Szerintem nem gagyibb,mint a többi társa. Inkább praktikus vonalon mozognak, a csicsásabbak ott is drágábbak, jobb minőségűek, de máshol is.

2017. máj. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nem tudod tapintásra megkülönböztetni az igazi pamutot a hamistól? Teljesen más.
2017. máj. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Az IKEA-ban a legolcsóbb törcsi is gyapjúfrottír tehát ezzel eléggé mellélőttél utolsó...
2017. máj. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem az ikeás törölközőket, puhák és számtalan mosás után is azok maradnak. Sosem vettem észre hogy büdösödnének. A minőségükre nem lehet kifogás, mert mind gyapjú.
2017. máj. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
68%
Hát nekem sincs bajom az ikeás törölközőkkel, de véletlen sem gyapjúból készültek, hanem pamutból. Ha gyapjú lenne utolsó, akkor meg se tudnál vele törölközni kényelmesen mert az szúr!
2017. máj. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Biztos van náluk minőségi törölköző is, de ez utóbbi sajnos nem az. Ezt a fajtát nagyjából egy éve lehet ott kapni, van több színben is és eléggé olcsó. Én világ életemben olyan voltam, hogy irritáltak a szagok. Reggel konkrétan megfájdult a fejem, miután megtörölköztem, mert éreztem magamon azt az áporodott szagot. Múltkor kondi után is egy ilyennel törölköztem és rendesen mérges lettem hazafelé jövet, mert éreztem magamon. Egyébként biztos itt sokan nőnek hisznek, de pasi vagyok, 32 éves. Egyébként a barátnőm anyukàja mos nálunk, mivel mellettünk laknak és mert nyugdíjas, így ràèr. Volt, hogy azt hittem, hogy ő csinál valamit rosszul, de kiderült, hogy mégsem, mert a többi törcsi finom illatú. Még azt is kipróbáltuk, hogy szappant tettünk a szekrènybe, de az sem használt...
2017. máj. 2. 21:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!