Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Parketta vagy padlószőnyeg a...

Parketta vagy padlószőnyeg a jobb hálószobában?

Figyelt kérdés
2017. nov. 13. 17:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
20%

Ennyi ostoba, értetlen embert egy rakáson!

Fizika órája jártál valaha?

Hogy termel hőt egy szőnyeg?

Ja, a porszívó ereje kisebb, miint hogy lépkedsz rajta...

Ti már csak az igazatokat véditek, de gondolkodás nélkül, mert nehogy már valaki másnak igaza legyen! :)

Erről szól ez az oldal, itt akkor is kötöd az ebet a karóhoz, ha már rég bebizonyosodott a hülyeséged.

És Hogy jövök ahhoz, hogy valakit butának tartsak?

Mert szerinted mégis miért ne lehetne véleményem?

Szerintem lehet, és jogom is van kinyilvánítani, nem te fogod megszabni, hogy ki mit mond.

Ez meg, hogy valakit okosnak vagy hülyének tart az ember, mindenkinek szuverén joga, nem sértés, hanem egy vélemény.

Szerintem az ilyen kijelentések után, miszerint egy szőnyeg hőt ad le, teljesen jogosan tartok valakit ostobának.

Az az ő céleménye, hogy neki meleg, ezt el is fogadnám, de nem ezt írta. Másnak meg a parketta hideg, ezeket nevezzük véleménynek - gyengébbek kedvéért.

De amikor már a fizikát is meghazudtolod, akkor ne neked álljon már feljebb, hogy valaki lebutáz!

Tehát akkor a porszívó az semmi, az gyenge, az nem tudja felszívni azt, amit egyébként a házon belüli sétálás meg felver - aha, értem!

Kár, hogy orbitális nagy baromság!

És értem azt is, hogy a házon belüli légmozgás nem viszi be a bútor alá, és onnan nem hordja ki a port, az csak valami misztikus módon bekerül, és aztán ott ragad!

JA, nem, ez is egy hülyeség! :)

Személyeskedj tovább nyugodtan, igazából téged minősít, és magadról állítod ki az újabb bizonyítványt.

Egyetlen mentséged, ha kb 12 éves vagy, és a tananyagban még nem tartasz ott, hogy ezt tudd.

Meglepődnénk, ha kiderülne, milyen sok 12 éves próbál itt tanácsokat osztogatni pl. pénzügyek, meg felnőtt párkapcsolatok témakörben, szóval részemről le is zártam ezt a témát, mert jó, ha tudod: nem attól lesz igazad, hogy a hülyeséget 3x leírod 3 külön kommentben, meg felkapod a vizet és hisztizel. De majd megtanulod!

2017. nov. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
20%

A mediterrán országokat ide keverni megint nagy butaság volt, és persze te vagy felháborodva, ha lebutáznak.

Jártál már ott egyáltalán, vagy csak okoskodsz?

Én életem során eddig 3x nyaraltam tengerparton, mind3x homokos parton. Akárhogy küzdesz, lehetetlen megúszni, hogy a homok mindenhová beférkőzzön. Az egy más világ.

Egyébként ez mind csak a nyaralóhelyek apartmanjaira és hálóira igaz, mert azt nem hiszem, hogy túl sok mediterrán magánházban jártál volna már.

Visszatérve az eredeti kérdésre, egy MAGYARORSZÁGI HÁLÓSZOBÁRÓL volt szó.

Még azt is simán elfogadom, hogy az előszobában ne legyen szőnyeg, ahová mindenki sáros, vizes cipővel, csomagokkal lép be. Ennek ellenére sok előszobában van.

A konyhában különösen nagy baromság, mégis láttam már ilyet is.

De a háló az legtöbb esetben a ház/lakás eldugottabb, hátsóbb, e mindenképpen INTIM része, ahová nem rontunk be sáros bakancsban, sőt ha kifejezetten csak alvásra használod,a kkor általában utcai ruhában sem mész be, de egye fene, az még belefér.

Szóval ha hozzád a hálószobába akkora mennyiségű por jut be, amit te lábban felversz egy elefánt erejével, de a porszívó az bezzeg nem tudja felszívni - nos, akkor ott komoly gondok vannak a takarítással. Illetve annak hiánya a gond.

Tudom, ezen is meg fogsz sértődni, de ez van, vannak, akik érvelni tudnak, mások meg........... :D

2017. nov. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 kokohoho ***** válasza:
100%
Kedves 7-es,,, (meg 11-es 12-es)! Olvasva, ahogy kardoskodsz a padlószőnyeg és az igazad mellett, olyan mintha érdekelt lennél a padlószőnyeg biznicbe! :) Te egy rettentő tárgyilagos, kioktató, megmondó férfiember lehetsz, aki csak egy igazságot ismer és az csakis a sajátja lehet! Az érveid érthetőek és hihetőnek hangzanak, de tények azok szigorú dolgok ám! Olyan háziasszonyokkal és mester emberrel is vitázol, akik nap mint nap takarítják és a munkájuk kapcsán látják, hogy az évek során, mennyi por gyűlik, marad benne, alatta és nem azért, mert trehányan takarítják! Mindenki véleménye szubjektív, még a te "tudományosan" megtámogatottad is. Mi a feleségemmel közösen és mégis máshogy éltük meg a padlószőnyeg vs parkettát, ennek ellenére mégsem mondtam neki, hogy hülyeségeket beszél. :) Védelmedbe annyit, hogy asszonykám takarítás szempontjából jobban szerette a szőnyeget, mert a parketta már néhány porszemtől és ruhaszösztől koszosnak látszik, ha a fény úgy esik rá és a legapróbb légmozgás is felkavarja róla a port a rejtett zugokból! Ha egyértelmű lenne, hogy az egyik jó, a másik rossz, akkor a kérdezőnek sem volna kérdés, hogy melyiket válassza!
2017. nov. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Már bocs, de nálunk nem hideg a parketta! Kifejezetten meleg, normálisan van szigetelve az aljzat valamint padlófűtés van. Anyáméknál nincs padlófűtés, ott se mondanám hidegnek, egy normál zokniban semmi bajom nincs ott se. Szerintem esztétikusabb a parketta és rajta egy szőnyeg :)
2017. nov. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!