Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen előnyei vannak a...

Ignis Subdialis kérdése:

Milyen előnyei vannak a konyhában tartott mosógépnek?

Figyelt kérdés
Gyakran látom ingatlanhirdetésekben, hogy a mosógép a konyhapult alatt van. Nekem ez meglepő, de biztos van valami fontos előnye, ami győz a hátrányok felett, ezért kérdezem.

2019. júl. 8. 11:43
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
92%

Praktikus okokból.A kicsi fürdő mellett kényelmesebb is.Mosogatás,főzés,pult takarítás mellett gyorsan bedobok,kiveszek ruhát vagy épp mosószert,öblítőt öntök bele,ilyesmi..

Könnyebb ha egy kar nyújtásnyira van mintha be kéne mászkálni a fürdőbe.

Illetve,másra se kell rátörni ha ép pzuhanyzik :D

2019. aug. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
68%

# 10


A túlméretezett és helypazarló sarock kád eleve fölösleges ilyen kis helyiségbe,ugyanúgy ahogy a 45fok-ba kifordított WC vel is fölöslegesen pazarlod a helyet,ergo alapból rosszul van berendezve ill kihasználva a tér...

2019. aug. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
96%

#12

Akkor mit raknál be? Egy nevetséges ülőkádat? :D

A wc-t meg raknád egyenesen, és ülnél úgy, hogy a térded a szekrénynek nyomódik?

Vagy mik a terveid? :D

2019. aug. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
60%
Én? Semmit.Nem az enyém nektek kell,hogy megfeleljen :-)..Itt arról beszéltünk,hogy nem fér el...azért nem fér el mivel -ilyen-szempotból-xarul van berendezve.
2019. aug. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
89%

#14

De most őszintén, miért van xarul berendezve?

Miért rossz az, hogy van egy tök kényelmes fürdőszobánk egy jó méretű káddal? Miért rossz az, hogy a nagy konyhában kényelmesen elfér a mosógép, a kutyát nem zavarja? :) Miért lenne jobb, ha az egész fürdőszobát nyomorgósra terveztük volna, csak hogy elmondhassuk, hogy annak rendje és módja szerint ott a mosógép? :)

(Mellesleg eleve a fürdőszobát nem annyi berendezni-átrendezni, mint egy hálószobát... Nekünk se ez volt az eredeti terv, más elrendezésben gondolkoztunk, de végül ez volt kivitelezhető.)

2019. aug. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
58%

#10 Én nem kötekedni szeretnék, és szerintem nem hülyeség a konyhában a mosógép, illetve tényleg nem férne el feltétlenül a fürdőben.

Viszont abban igaza van #12-nek, hogy sokkal jobban is be lehetett volna rendezni ezt a fürdőszobát (feltételezem, hogy ti újítottátok fel ilyenre). Le is írom:

- ajtónyitás fordítva, hogy a fal felé nyíljon

- a WC helyére a mosdókagyló

- a 2,6 m-es falra a sarokkád és a mosdókagyló helyére egy normális kád

- WC a képen bal felső sarokba a hosszabb fallal párhuzamosan (esetleg egy mini fal a WC és a kád közé, esetleg még vmi keskenyebb polc is elfér)

+ ha muszáj lenne, még a nagyobb mosógép is beférne az általam írt elrendezésnél, a mostani radiátor helyére (elférne úgy, hogy a megfordított nyitású ajtó sem nyílna neki és a WC-re leülve sem érne hozzá az ember térde), fölé meg mehetne egy "törölközőszárítós" radiátor

2019. dec. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

"- a 2,6 m-es falra a sarokkád és a mosdókagyló helyére egy normális kád

- WC a képen bal felső sarokba ...

+ ha muszáj lenne, még a nagyobb mosógép is beférne az általam írt elrendezésnél, a mostani radiátor helyére (elférne úgy, hogy a megfordított nyitású ajtó sem nyílna neki és a WC-re leülve sem érne hozzá az ember térde)"

Csak épp nem lehetne megközelíteni a vécét, mert egy normális kád 70 cm széles, a nagyobb mosógép meg mondjuk 60x60-as - a fürdőszoba szélessége viszont csak 131 cm. :)

2019. dec. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Az én fürdőmben van mosógép, a szárító a konyhában van, mert mind a kettő pici, konkrétan egyikben sem férek el, de várom az ötleteket, hogy lehet berendezni egy 135 cm széles 230 cm hosszú fürdőt kényelmesen, ahol az egyik végén egy 95 cm széles ablak van, a másik végén egy 79 cm es ajtó és a mellette lévő sarokban a bojler, az ablaktól 80 cmre meg egy 96 cm hosszú félfal van (igen, pont 39 cmem marad, hogy átmenjek mellette a wchez), amiből egy 40 cmes rész (40*40 cm), amiben csövek mennek (a felsőbb emeletek lefolyója és vize)

Csak mert akkora szakértők vannak itt, hogy hátha van jobb ötletük, mint a bojler alatti mosógép, centikre egy mini mosdó félfal egyik oldalán egy kis méretű zuhanytálca, a másik oldalán meg egy wc van (a 95*145 ös ablak alatt)....

Sok sikert

2019. dec. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
89%

#17 Igazad van, akkor tényleg nem férne el sehol a mosógép, de az általam írt elrendezés attól még szerintem jó lenne.

A mosógép meg jó helyen van a konyhában. :)

2019. dec. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

"attól még szerintem jó lenne"

Egyébként szerintem is. :)

2019. dec. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!