Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Ez gáz, hogy már most elkezdtü...

Ez gáz, hogy már most elkezdtünk fűteni (szept.18. )?

Figyelt kérdés
mondjuk, nekünk geotermikus fűtés van, szóval nem kerül sokba, tegnap éjjel 5 fok volt

2019. szept. 19. 23:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem gáz,aki fázik befűt....de,én inkább felöltözök,már nem rövid ujjú-rövidnadrág ,hanem hosszúnadrág-hosszú ujjú póló .Nálunk a házban 23 fok van.Éjjel nincs nyitva már ablak,inkább napközben szellőztetünk,és rövidebb időre.
2019. szept. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nyugi, én is fűtök már a héten.... eleinte csak éjjelre, de ma pl már nappalra sem kapcsoltam le teljesen. Amint a benti hőmérséklet 20 fok alá esik, már kapcsolom is a fűtést. Nem fogok itthon fagyoskodni.
2019. szept. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Dátumtól független. Ha már két réteg ruhában is fázom, bekapcsolom a fűtést, de akkor sem egész napra. Van, hogy csak a fürdőben, mert nincs rosszabb, mint hidegben nyirkos törölközőt használni.

Egyébként a hőérzetet sok minden befolyásolja, van, hogy 23 fokban melegem van, máskor ennyinél didergek.

2019. szept. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
igaz, én németországban élek, itt augusztus közepén is bekapcsolták a fűtést.
2019. szept. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ez ilyen magyar ökörség szerintem. Amint jön egy kis lehűlés, azonnali pánikkeltés, mind megfagyunk, fűteni kell. Röhej. Kint 5 fok van éjjel. És? Nap közben süt a nap, 20-25 fok van. Egész nap bukón van az ablakunk, nap közben így simán van bent 22-24 fok. Éjszakára ahol nem hagyunk ablakot nyitva a hűvösebb levegő miatt, ott reggel ugyanúgy 22 fok van. A hálóban az 5 fokokban is egy ablak bukóra volt hagyva, ott így reggelre 17 fok lett. Kiválóan lehetett aludni. Ne akarjunk már a kellemes őszi időben megfagyni. Mi lesz akkor veletek télen? Mikor majd jönnek a fogcsikorgató plusz 10 fokok?
2019. szept. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
15 tök jó, hogy nálad 24 fok van, de nálunk pl lemegy 20 fok alá a szobában, ha napközben nyitva az ablak (márpedig nyitva, amíg nincs rossz idő, a macskák miatt). Így azért be kell kapcsolni este, még ha csak egy-egy órára is.
2019. szept. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!