Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Ti kaptatok szokatlanul magas...

Ti kaptatok szokatlanul magas végelszámolásos áram számlát? Mi lehet ennek az oka, hogy nekem 38 ezerrel több a számlám idén? (klímaváltozás? ) Nőtt az áram ára idén?

Figyelt kérdés
A tavalyi végelszámolásos papíromhoz képest 38 ezerrel többet kell fizetnem. Mi lehet ennek az oka ? Ti kaptatok szokatlanul magas áram számlát ? Nekem klímám van és lehet,hogy ez az oka nekem. Nyáron forróságban hűtöttem rendesen aztán mikor bejött ez a 15-20 fok alatti hőmérsékletek akkor fűtöttem vele. Én erre tudok csak gondolni,hogy nálam miért történt ez. Mit tudtok nőtt az elektromos áram ára idén ?

2019. dec. 17. 16:55
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Akkor már csak a bojlerunkra gondolok,hogy ha nagyon fel van nyomja a hőfoka. Apám nyomogatta fentebb rakosgatta. Lentebb vettük már azóta. Volt már ilyen,hogy 40 ezres csekket kaptunk mikor még klímánk sem volt. Ez is elszámolásos csekk volt
2019. dec. 18. 08:27
 12/16 A kérdező kommentje:
Akkor mit gondoltok lehetetlen,hogy a klíma lehetett az áramevő gyilkos ? Ahogy írtátok szerintetek lehetetlen mert fél év alatt eszik 1 klíma ennyit. DE NEM HASZNÁLTUK FÉL ÉVIG SEM EBBEN AZ ÉVBEN. Hülye vagyok,hogy ha a klímára gyanakodtam ????
2019. dec. 18. 08:30
 13/16 anonim ***** válasza:
Melyik mikor volt karbantartva?
2019. dec. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért lett ennyivel több, de ha megkérdezed még harmadszorra is, mi akkor sem fogjuk tudni, hogy nálad mi fogyasztott ennyire sokat. Utólag nem egyszerű ezt kideríteni. Szegény klíma van leszólva, pedig nem a legnagyobb fogyasztó egy háztartásban, még úgy sem, ogy fűtéskor háromszor annyit fogyaszthat, mint hűtéskor. Egy hősugárzó fogyasztásával viszont nem összehasonlítható, mert köröket ver rá a klíma.
2019. dec. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
másodjára kérdeztem mert érthetetlen dolog ez. Harmadjára nem fogom megkérdezni mert azt mondtátok ne a klímát hibáztassam.
2019. dec. 18. 16:08
 16/16 A kérdező kommentje:
nem használok hősugárzót .őt nem lehet okolni.
2019. dec. 18. 16:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!