Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Klíma?hogy vagytok vele?jo...

Gábor117 kérdése:

Klíma?hogy vagytok vele?jo futesre is?mennyit fogyaszt?

Figyelt kérdés
2020. nov. 12. 07:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
80%
Közepesen szigetelt ház, közel 80 ezer (nappali tarifával) az elmúlt 1 hónap, klímákkal.
2021. jan. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Hány klíma?csak azzal?hogy vált be?nem túl száraz a levegő?nem sok az egy Kicsit egy hónapra?
2021. jan. 18. 08:56
 13/16 anonim ***** válasza:
54%

3 db klíma, csak azzal, nem túl száraz (igaz mi amúgy is a szárazat szeretjük, nehogy penészedés legyen valahol), szerintem nagyon sok pénz, de azért látni kell, hogy pont ez volt az év leghidegebb hónapja.

Ha 4 ilyen hónap lenne, az még mindig csak 320 ezer / év, ami azért egyáltalán nem rendkívüli.

2021. jan. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Lehetőleg H tarifásat vegyél. Szerintem a Gree Comfort X, Amber Grey, Amber Royal nagyon jó!
2021. márc. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nálunk egy darab klíma van 100 m2-re, nem ez a fő fűtés, csak a cirko kiegészítésére kapcsoljuk be telente néha, hogy gyorsabban melegedjen át a lakás (ha éppen voltunk valahol hoszabb időre és lentebb vettük a fűtést), és még így is nagyon száraz a levegő. Szerintem párásító nélkül teljes fűtésre nem megfelelő.
2021. ápr. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én azért sem ajánlom, mert nekem (de lehet, hogy másnak nem így van) nagyon nem komfortos, amikor a klíma altt mászkálok, és közvetlenül rám fújja a meleg levegőt.
2021. ápr. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!