Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Múlt hónapban nem olvastam le...

Múlt hónapban nem olvastam le a gázórát (MVM)?

Figyelt kérdés
Azt hittem, a havi bediktálás elmaradásakor becsült fogyasztás alapján állítanak ki számlát, de eddig még nem kaptam? Múlt hónapban ilyenkor már be is fizettem az aktuális számlát. Ez volt az első alkalom, hogy elfelejtettem leolvasni.

2021. márc. 9. 08:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Nálunk(Szeged) úgy van,hogy először a diktálós számlákat küldik ki,utána az általányt,és a becsültet.

Később jön kicsivel...

Évente egyszer "elfelejtheted" következmények nélkül a diktálást,ha többször előfordul,-átkerülsz általányba.

2021. márc. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk úgy van, ahogy te (a kérdező) mondod, tehát a fogyasztásod alapján küldenek egy becsült számlát, és csak kétszer felejtheted el, utána már átalányba sorolnak át.

De hívd fel az ügyfélszolgálatot,hátha lehet korrigálni, vagy esetleg pontosabb felvilágosítást kapsz.

2021. márc. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nálam is hasonló a probléma, csak az E.on-nál. Február 9-én jöttek kötelező éves leolvasásra, tehát a diktálás akkor kimarad, ugye, és én minden hónap 12-18. között szoktam diktálni, viszont az éves leolvasás után láttam az E.on portálon, hogy a következő diktálás időpontja a most február 9.-ei diktálás időpontja + 1 év lett, tehát, az E.on szerint 1 évig nem kellene diktálni. Nonszensz. Gondoltam, valami hiba lehet, így természetesen márciusban a szokásos időpontban akartam volna diktálni, vagyis a holnaptól 18-áig tartó időszakban, erre ma kaptam egy becsült részszámlát. Bocs, hogy itt írom le a problémámat, de most fogalmam sincs, hogy mi van. Valaki esetleg tudja a miérteket?
2021. márc. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!