Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Egy főre mennyire lehet...

Stev3n kérdése:

Egy főre mennyire lehet pontos a 35-40ezer forint rezsi "számítás"?

Figyelt kérdés

Költözés előtt állok. (első saját lakás lenne)

Paraméterek:

Társasház, (elsősorban panelben gondolkodom)1+félszobás 35-40nm

Amit rezsi alatt értek, az csak is a lakással kapcsolatos dolgok (utazás, munkába járás nem)

Víz, villany, szemétszállítás, közösköltség, gáz, tv, net (esetleg lakásbiztosítás)

Köszönöm.


2021. ápr. 5. 13:30
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Ez nem tudom mennyire számít, de nem írtam meg a fő kérdésnél, hogy Budapestről van szó, ott nézek lakást. Nem tudom, hogy esetleg így ezért valamivel drágább lehet e, mint egy vidéki panelban. Gondolom attól is függ honnan jön a víz, és így lehet emiatt egy Budapesti lakásban drágább lehet.
2021. ápr. 7. 19:07
 12/13 anonim ***** válasza:

9 vagyok.

a panel lakó ismerőseim, mind többet fizetnek mint én. De azt hogy milyen gépeik vannak nem tudom, ahogy azt sem mik a szokásaik. Viszont többnyire egyedül vagy a párjukkal laknak.

pl: Anyum fél a sötétben és a csendet sem szereti, így az egész ház ki van világítva amíg el nem alszik, de a tv 24 órában megy, ha otthon van. Na de van is neki havi 20000es villany számlája.

2021. ápr. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

1 szobás, 33 nm2 panel. - kisváros

- takaritas 800 Ft

- kozoskoltseg 3000 Ft

- hideg víz 2000 Ft

- futes melegvizzel 20-25e Ft - ebbol a melegviz 5-6 ezer (nalunk a felmelegites m3enkent kicsit tobb mint ezer ft!!!)

- villany 3000 ft ( en 2 havonta kaptam csak szamlat 6-7 ezer ft korul)

- szemetszallitas 3 havonta 5200 Ft


Elkoltoztem tarsashazba. 50(pár)nm2

takaritas es kozoskoltseg 0 Ft

villany 3-4 havonta 5-6 ezer.

futes kombi kazannal, melegvizzel egyutt 26 fokon !!!! 20ezer

hidegviz 2500 Ft


En nagyon utaltam a panelt. 1 evet laktam alberletben... (2019) tavhovel nagyon vigyazz.

2013ban laktam a baratommal kozos alberletben, 2 szoba, 4. emelet es volt 30 ezres szamlank, ugy h a radiatort nem mertuk feltekerni, mert mindenunk rament volna... sutovel futottunk.....

2021. ápr. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!