Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Távfűtésnél ha nekem nincs...

Távfűtésnél ha nekem nincs egyedi mérőm de átalányt fizetek akkor is van éves elszámolás?

Figyelt kérdés
Szabályozható de külön mérőm nincs. Ilyenkor hogy tudják megállapítani hogy mennyi a különbözet?
2021. jún. 8. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Nem fogyasztas hanem negyzetmeter aranyos ilyenkor a dij, ha kikapcsolod a futotested egesz telen akkor se lesz olcsobb.
2021. jún. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Folyamatosan ment maxon mert nagyon hideg a lakás de akkor így most nem kell félnem hogy kijön egy 50 ezres számla, hanem akkor csak fizetem egész évben a havi átalányt és kész?
2021. jún. 8. 21:02
 3/6 anonim ***** válasza:
40%
Ha nincs mero akkor megis honnan tudnak hogy maxon megy?
2021. jún. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Átalánynál az elmúlt elszámolási évben elhasznált hómennyiséget leosztják a légköbméterre. Kijön egy összeg, amit összehasonlítanak az általad befizetett éves összeggel. Általában akkor kell ráfizetni, ha az előző év enyhe volt, a mostani elszámolt év pedig hidegebb.
2021. jún. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%
A teljes ház fogyasztását el fogják osztani a lakásokra. Ha többet fogyasztottatok, mint amit kifizettetek az általányban, akkor rá kell fizetni. Ha kevesebbet, akkor visszakaptok.
2021. jún. 9. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
79%
A ház fogyasztása alapján lesz neked is éves elszámolás.
2021. jún. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!