Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Napelem pályázat, hogyan?...

Napelem pályázat, hogyan? "Regisztrált kivitelezővel történő szerződéskötés"

Figyelt kérdés

Beleolvastam a feltételekbe, ez az a pont, ami homály számomra. Hol találok kivitelezőt, mik ezek, kft-t, bt-k, vagy micsoda? Milyen néven keressem ezeket? X gyártó vállalat, vagy mi? Linkeket tudtok?


Továbbá hogyan kell velük szerződést kötni? Neten lehet? Vagy élőben meg kell keressek egy vállalatot? Konkrétan mit kell tennem?


(A pályázatot megírom majd, de azt se tudom, eszik-e, vagy isszák azt, hogy "kivitelező" ez esetben. Nem értek az építészethez, és fűtésszerelő se vagyok, a napelemekről se nagyon tudok semmit.)


Előre is köszönöm. Idéztet:


"A pályázat kitöltő felületéhez való hozzáférés előfeltétele a regisztrált

kivitelezővel történő szerződéskötés, továbbá, hogy az érintett kivitelező a kapcsolódó

funkció segítségével a napelem.palyazat.gov.hu oldalon rögzítse a pályázatot benyújtani

szándékozó, megrendelő – adóazonosító jelét."


[link]


[link]


Előre is köszi.



2021. dec. 3. 17:38
1 2 3
 1/22 Koplárovics Béci ***** válasza:
47%
A pályázatos oldalon bal oldalt egész naggyal van írva, hogy Kivitelezők, ha rányomsz, akkor alatta ott van, hogy regisztrált kivitelezők... Lehet szűrni megyére, városra, névre, nekem nem tűnik bonyolultnak a használata. Az exportálással le lehet tölteni pdf-ben vagy Excelben.
2021. dec. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Köszi! :) Múltkor fáradtan esten neki, már nem volt erőm figyelmesen átnézni. Tényleg nagyon egyszerűen és praktikusan van megcsinálva, most látom. :)


Ehhez még kérdésem:


Kizárásos alapon csak egyik, vagy másik pályázat választható, az első alacsonyabb mértékű támogatás, de dupla annyi az esély arra, h elfogadják, mert dupla annyi nyertes lesz. (Legalábbis e szempontból esélyesebb.) Ezért az alacsonyabb támogatással beérném, a feltételeknek jelenleg megfelek.


A dilemmámat viszont az okozza a választásban, hogy az olcsóbb, de esélyesebb pályázatnál a gyerekek számát kérdezik -bár mintha a szöveg más részén egységesen bármelyikre vonatkoztaná a feltételrendszer- és ez az egyetlen tényező, amely csökkenti az esélyeimet: nekem ugyanis nincs gyermekem (gyermektelenek is bele fognak férni a szabályzat szerint).


Ti a helyemben mely szempontok szerint döntenétek? Természetesen magam döntök majd, melyiket válasszam, de e tényezőnél is elakadtam. Majd tüzetesen is végigolvasom a teljes feltételrendszert, de egyelőre kicsit dilemmában vagyok. Az olcsóbb felé hajlok több szempontból is. Akinek van tapasztalata pálylázatokról, a kiskorú gyermekek száma mennyire döntő? Vagy lát vki olyan tényezőt e konkrét pályázat szüvegében, amely szerint mindkét verzió esetén egyformán veszik figyelembe a gyerekek számát?

2021. dec. 3. 18:14
 3/22 anonim ***** válasza:
90%

Ha végigolvasod, akkor ott pontosan le van írva, hogy pontozásos alapon ítélik majd oda.

Vagy 3 db gyerek alatt esélytelennek tűnik az egész.

2021. dec. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
* vagyis
2021. dec. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
0%
Ne szórd a pénzt.
2021. dec. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Kedves előző, mire érted, hogy "ne szórd a pénzt"?


Kedves előző előtti, miért van opció a pályázatban, hogy nulla gyermek, 1, 2 gyermek, ha szerinted esálytelenné teszi a pályázást? Amikor más tényezőket is figyelembe vesznek, pl a települést, az egyéni egyéb preferenciákat. Ha elmagyarázod, lehet h neked lesz igazad. De egyelőre nem értem, akkor minek tetták bele a 3-nál kevesebb gyermek opciót. Csupán mézesmadzag gyanánt?

2021. dec. 5. 18:00
 7/22 anonim ***** válasza:

Ha végig olvasod, akkor látod, hogy KIZÁRÓLAG a pontszám alapján KÖTELESEK odaítélni.

De nem szeretnélek lebeszélni.

2021. dec. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Hány gyereked van?

2021. dec. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Ha nincs gyereked játszhatsz vele, tanulsz belőle. De garantáltan nem nyersz.

Le van írva, hogy pontozás az elsődleges döntő. Az meg nekünk 3 gyermekkel 5 pont, hátrányos településen 3 gyerekkel 7 pont, ellenben neked gyerek nélkül fejlett településen 2 pontod lesz.


Egyszerűen nem akarták nyíltan leirni, hogy gyerek nélkül ez esélytelen. Így most nincs kizárva más sem, csak nem fog jutni.

2021. dec. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
50%

'A pályázatot megírom majd, de azt se tudom, eszik-e, vagy isszák azt, hogy "kivitelező"'


Ha már itt elakadtal garantálom, hogy nem fogod tudni egyedül beadni. Ennél cifrabb dolgokat kell ahhoz csinálni. Tegnapi napról vannak már tapasztalatok, háát nem olyan egyszerű ez mint sokan képzelték.

2021. dec. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!