Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Napelem pályázat, hogyan?...

Napelem pályázat, hogyan? "Regisztrált kivitelezővel történő szerződéskötés"

Figyelt kérdés

Beleolvastam a feltételekbe, ez az a pont, ami homály számomra. Hol találok kivitelezőt, mik ezek, kft-t, bt-k, vagy micsoda? Milyen néven keressem ezeket? X gyártó vállalat, vagy mi? Linkeket tudtok?


Továbbá hogyan kell velük szerződést kötni? Neten lehet? Vagy élőben meg kell keressek egy vállalatot? Konkrétan mit kell tennem?


(A pályázatot megírom majd, de azt se tudom, eszik-e, vagy isszák azt, hogy "kivitelező" ez esetben. Nem értek az építészethez, és fűtésszerelő se vagyok, a napelemekről se nagyon tudok semmit.)


Előre is köszönöm. Idéztet:


"A pályázat kitöltő felületéhez való hozzáférés előfeltétele a regisztrált

kivitelezővel történő szerződéskötés, továbbá, hogy az érintett kivitelező a kapcsolódó

funkció segítségével a napelem.palyazat.gov.hu oldalon rögzítse a pályázatot benyújtani

szándékozó, megrendelő – adóazonosító jelét."


[link]


[link]


Előre is köszi.



2021. dec. 3. 17:38
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Akkor hajrá!

Arra ügyeljetek, hogy hibátlan legyen a pályázat, mert kukázzák különben.


Majd írd meg, ha sikerült.

2021. dec. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Ügyeljen rá aki csinálja kivitelező és pályázat írója, ő érdekük is. Komplex esetén nem igazán engedik, hogy magamnak csináljam. Elméletben persze igen, gyakorlatban meg ezen múlik, hogy a cég megkapjon rendben majd minden pénzt.
2021. dec. 14. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!