Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Havi 60 ezer forint kizárólag...

Havi 60 ezer forint kizárólag fűtésre és csak a fűtési szezonban, nyáron nem, nagyon soknak számít?

Figyelt kérdés
Most itt nem lényeges hogy milyen ingatlanról van szó.

2022. jan. 2. 21:37
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem a kérdező egy gyerek aki nem kaptam meg karácsonyra a legújabb Iphone-t, mert szülei leoltották azzal, hogy sok lett a fűtésszámla.😅

Ezért nem esik le neki, hogy a fűtés költség nagyon függ attól, hogy mekkora a lakás, vagy hány fokra van fűtve, szigetelve van-e stb.

Lehet van kistesó is aki miatt meg muszáj melegnek lenni, de régiek az ablakok. Sőt plusz szívás ha a szomszédok nem fűtenek, és a falakon elmegy a meleg. Kolégám is így járt, hogy maxon mentek a radiátorok, de majdnem fáztak.

2022. jan. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Kérdés neked sok-e?

Nálam kb 120 nm családi ház úgy havi 25000ft.De apám van hogy 26 fokot csinál.

2022. jan. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Soknak! Mivel kell számolni a fűtést? Ez maximum villannyal (fűtőpanel, nem klíma) elfogadható, ha az átlagost úgy érted ahogy én! (50m2, szigeteletlen fal vagy vályog). Ja... na b....meg! Megint belementünk abba, hogy mekkora, azt meg görcsösen kerülöd, elnézést...
2022. jan. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

#20-s Te egy ZSENI VAGY! Minden őszinte, szívből jövő elismerésem a Tiéd!


Köszönöm szépen az érthető, lényegre törő, a kérdésemet tökéletesen és maradéktalanul megválaszoló leírásodat a listával egyetemben.


Többi válaszolón jókat mosolyogtam miket okoskodtak ki, szenzációs ötletek!

Kár hogy szövegértésben nem ekkora pengék, nem is tudom hogy tudnak így az életben elnavigálni.


Köszönöm az értelmes válaszokat!


És hogy a többieknek is legyen valami örömük: 50 múltam, fizetek rezsit, jelenleg havi 40-45 ezer körül, kertes ÁTLAGOS 😃 családi ház.

Természetesen csak akkor van költség ha tél van és fűtök.

Bónusz 🙂 : fával és brikettel.

2022. jan. 3. 17:41
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Ja tehát a fűtést mostanában így kell mérni, hogy átlagos vagy nem. Értem már... Azt még te nézel minket hülyének.
2022. jan. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

Titkolod a releváns adatokat és csodálkozol, hogy nem kapsz érdemi választ.

Egy pszichológus tudna csemegézni a személyiségeden.

Én nem vagyok pszichológus, ezért csak mosolygok rajtad. :-)))

2022. jan. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

24: Nálunk egy átlagos lakás 1 főnek 30-70 nm, aminek az átlagos fűtése évi 30-90 000 Ft. Átlagos lakás 3 főnek 40-120 nm, aminek az átlagos fűtése évi 40-150 000 Ft.


Már amennyire tudhatom, mert ugye nem szoktuk idegenekkel, de még ismerősökkel se kérdezgetni egymást, hogy te, villannyal mennyire jön ki, távfűtés mennyi, hűszivattyúval mennyi a fűtésed és hány nm-en és hány fok van... jellemzően a sajtját tudja mindenki.


Máshol nem tudom, mi számít átlagosnak, de még az átlagoson belül is van egy 2-3-mas szorzó. Itt a gázfűtés az átlagos.

2022. jan. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, akkor én a te fogalmaid szerint átlagos ingatlanban élek. Itt a fűtésköltség havi 6ezer körül van fűtésszezonban, amit nyáron nem fizetek. Az évi 36ezer ft, ha átlagos 6 hónap fűtésszezinnal számolunk. Van a tulajdonomban egy másik átlagos ingatlan, amely ki van adva. Ott általánydíjfizetés van. Minden hónapban 11ezer forint. Az évente 132ezer ft. Mert azt nyáron is fizetni kell. Úgyhogy az én átlagos mértékegysegem szerint te rengeteget fizetsz fűtésre. És most írtam 2 átlagos ingatlanról. "Most itt nem lényeges, hogy milyen ingatlanról van szó"
2022. jan. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!