Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Mi a véleményetek a földre...

Mi a véleményetek a földre telepített napelem-rendszerről?

Figyelt kérdés

Van egy elég nagy (kb 25×50 méteres) hátsó kertünk, szinte semmire se használjuk. Elgondolkodtam rajta, hogy lenne e értelme egy ilyen rendszert telepíteni

Nektek mi a véleményetek?


2022. márc. 12. 06:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Attol fugg. Most tan van valami vissza nem teritendo napelem palyazat, tehat 100%ot all az allam.

De nyilvan nezni kell, hogy egyaltalan van e ertelme.

Szuleimnel megy 2 legkondi folyamatosan, 2 szamitogep, 2 tévé, elektromos konyha, mosogep szinte mindennap megy. Tehát nekik kb 30 k a villanyszámla, megerne.

2022. márc. 12. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%

Fűnyíráskor a fű felfröcsög rá, szóval miután végeztél, nekiálhatsz lemosni a paneleket. Vagy megoldod úgy hogy ne legyen alatta körülötte fű.


Szomszéd faluban van egy ilyen, én meg egy időben gyakran jártam arra, úgy hogy rendszeresen láttam az ember arcán az elkeseredettséget.


Ha füves a panel vissza veszi a teljesítményét így ajánlatos tisztán tartani.

2022. márc. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem a legnagyobb bűn a termőföldre telepített napelem park, én hányok ettől ha meglátom.
2022. márc. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

itt Törökbálinton is van földre telepített napelem, nem is kevés. Nem kell füvet nyírni, mert ki az a hülye, aki csak úgy letszi a gazba? A felesleges, kihasználatlan földterületet pontosan így lehet okosan hasznosítani.

Meg kell terveztetni, aztán talajelőkészítés, beton bakok,stb...mindenki csak háztetőben gondolkodik, pedig lent jobb(könnyebben is tisztítható.) sok helyen a járdán van a klímakompresszor is.

2022. márc. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
És akkor majd áramot fogsz zabálni kenyér helyett?
2022. márc. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A malom és a pékség qvára nem megy villany nélkül csak megsúgom.
2022. márc. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!