Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Villanyórát akarunk kibővített...

Villanyórát akarunk kibővítettni dupla Amperosra, azonban nem tudom mi ennek a menete?. Egy panellakásban kellene

Figyelt kérdés

2022. máj. 11. 11:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szolgáltató oldalán keress regisztrált szerelőt. Kihívod(többet). És felmérik, hogy lehet e, és ha igen, akkor mennyibe kerül, mi a menete. Ők intéznek mindent.
2022. máj. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Az "A" formanyomtatványt előzetes igényként x-elve kell beadnod. 10-30 nap múlva megkapod a választ.

[link]

60 napnál nem régebbi tulajdoni lap másolatát ezzel együtt kell elküldened.

Ha azt mondják lehetséges, akkor keresel egy regisztrált szerelő, ő intéz mindent, te csak fizetsz.

2022. máj. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
na voltam elinteztem. Az igénybejelentést kitöltöttem. A XIII. kerületben lehet csak elintézni, az Eonnal, Váci ut. Csak időpontra lehet menni. Más MVM-től elhajtanak.
2022. máj. 11. 19:41
 4/11 anonim ***** válasza:

"Más MVM-től elhajtanak."


Persze, mert az MVM-nek semmi köze hozzá. A hálózatot az ELMŰ-ÉMÁSZ (EON néven futnak már) üzemelteti, csak a villamosenergiát vásárolod az MVM-től.

2022. máj. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 klimaesvillany pont hu ***** válasza:
Ha elektromos főzőlapot szeretnél, akkor számolgass előtte teljesítményeket.
2022. máj. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
igen azt szeretnék. hogyan kell számolgatni? ami a leírásban benne van (pl fozolapnal hogy mennyi amper/watt)
2022. máj. 13. 18:57
 7/11 klimaesvillany pont hu ***** válasza:
Az egy fázison érkező max. 32 amper csak megkötésekkel lesz elég (oszd el a 7000-et 230-cal: ha több edényen főzöl a tűzhelyen, más fogyasztónak alig marad energia).
2022. máj. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
de “jó”. köszi hogy felhivtad ra a figyelmet! a fozolap baromira sokat eszik most látom :(
2022. máj. 14. 08:26
 9/11 klimaesvillany pont hu ***** válasza:
Használható lehet azért, csak kicsit oda kell figyelni.
2022. máj. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
de úgy látom h van kisebb teljesítményű is. Vagy azokat felejtsem el mert silány minőségűek? (csak 4-esbenbgondolkozok)
2022. máj. 16. 12:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!