Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Az EON-nal mikor van diktalasi...

Az EON-nal mikor van diktalasi idoszak?

Figyelt kérdés

Mikor kell meroora allast bejelenteni?

Ti mikor diktaltok?

Velem allandoan kicsesznek…. 3 munkatars 3 kulonbozo diktalasi idoszakot adott meg, az appon keresztul nem kuldenek emlekeztetot, mar beleuntam

Ha valaki szinten diktal, es leirna mikor kell azt megkoszonnem



2022. máj. 13. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek máskor van, nincs erre szabály. Ennek az időszaknak benne kell lennie a szerződésedben, már amennyiben nem átalányra van szerződve, akkor te csak úgy nem jelenthetsz le. Nekem legalábbis kellet új szerződést aláírni. Próbáld meg számítógépen felmenni a weboldalukra, és ott e-mail-os emlékeztetőt kérni. Nekem mindig jön a levél. Nálam 20.-a körül van mindig van+ 5-6 nap, és májusban ők olvasnak, de másnál meg máskor még itt a városban is.
2022. máj. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen

Beleptem az online feluletre, viszont nem nagyon ertem😵‍💫


Azt irja a kovetkezo diktalas esedekessege 11.28-tol

Viszont a rogzitett marciusi merooraallasnal be lehet potyogni a jelenlegi merooraallast

2022. máj. 13. 20:38
 3/5 anonim ***** válasza:
A telefonos alkalmazàs nem írja ki? Az MVM mindig jelzi, hogy “diktàlás esedèkes:” és ott a dátum.
2022. máj. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Mire szól a szerződéset? Havi diktálásra, vagy átalányra?
2022. máj. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Abból amiket írtál, én ezt javaslom:

Mivel nincs diktalasi idő, te most átalány alapján kapod a részszámlát. 11.28 pedig az éves leolvasás, amit helyettesíthetsz. Azonban ha jókor bediktálod valamelyik hónapban, akkor automatikusan át leszel rakva diktálósba, vagy az ügyfélszolgálaton kéred. Ha van részszámlád, akkor az elszámolási időszak utáni nap diktáld be és sikerülni fog. Kb 28-a körül lesz, de ez munkanap alapján van, így változhat, de az éves alapján saccolva ki lehet számolni:)


Ha sehogy nem megy, akkor nem erőltetném, hisz felesleges ezzel bajlódni, mert egy jól beállított átalány ezt megoldja... De ha mégis szeretnéd és nem megy (meglepne😅), akkor meg fotózd le a mérőt, ügyfélszámmal emailben küld el, hogy innentől diktálni akarsz aztán majd megoldódik:) de az előbbi működik és sokkal egyszerűbb.

2022. máj. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!