Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Aki klímával, árammal fűt, az...

Aki klímával, árammal fűt, az most teljesen tönkre fog menni?

Figyelt kérdés
2022. júl. 14. 09:16
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
100%

Igen, most tönkre fogunk menni...


Februárban szereltem fel elektromos fűtőtestet, ez többet fogyaszt mint a klíma, de -10 fokban is kifűtötte a szobát...


Tavaly ősszel vettem mosogatógépet meg szárítót... most rábaxok. Vhogy túl szép volt...


A mosogatógéphez, mosógéphez, szárítóhoz veszek aggregátort, kinti lámpákat lekötöm, helyettük napelemes lámpák lesznek.


Az elektromos fűtést elfelejthetem...

2022. júl. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 anonim ***** válasza:
0%

Na pont azért a 80m3 gázért meg se érte beköttetni, fizetni a minimum díjat.

De ha 30 évig jó volt fával tüzelni akkor most is jó lesz.

Gondolom pár éve lehet klíma.

De biztos most szerelted le a konvektort. Hát nagy hiba volt. Annál takarékosabb nincs.

De ezt se fogod fel, mint ahogy azt se, hogy 10 éve tolják, hogy szigeteljük a házakat.

2022. júl. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 anonim ***** válasza:
100%

7, én is ezen gondolkodom, hogy a fűtőtestet arréb kötöm...


Csak kibaxott veszélyes, ki kell fogni egy hálózati karbantartást!

2022. júl. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 anonim ***** válasza:
100%
4 éve vágtam le a vegyes kazánt a rendszerről és lett helyette gázkazán, szóval beállok a "rábasztunk" sorba. Fent akartam hagyni, de a szerelő csak biztonsági hőcserélővel és xy szerelvényekkel akarta rátenni + 200e-ért, ezért inkább ment a vasba.
2022. júl. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a gáz sem alternatíva, nem vagyok benne biztos, hogy lesz elég, és ha rájönnek, hogy hoppá, kevés a gáz, a háztartások részére lesz korlátozva, hogy az óvodák, iskolák, kórházak, hivatalok stb.számára biztosítva legyen a fűtés. A fa ára meg szerintem tegnap az egekbe szökött, és azzal kapcsolatban is vannak kételyeim, van-e elegendő kitermelt faállomány, ami lefedi a megnövekedett fogyasztási igényt.
2022. júl. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 anonim ***** válasza:
100%
Mi duplán rábaxtunk, mert katások vagyunk és villannyal fűtünk :D
2022. júl. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 anonim ***** válasza:
35%

Nem tudom miért gondoljátok, hogy a gáz jobb alternatíva lesz.

Szigetelésre kell költeni, csak a "rezsicsökkentés" miatt mindenki szart bele.

Most majd egy szezonban elfűtheted a szigetelés árát akár gázzal akár villannyal fűtesz.

Ja és a fa ára is fel fog menni, mert aki tud, arra fog majd átállni.

2022. júl. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom a duplán szivatottakhoz. Mára valami meglepetés ?
2022. júl. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan rossz lesz a helyzet akkor majd jön a bútorlapok, növényi hulladék és igen, a műanyagok égetése is. Szabályos harcot vívnak majd a szelektív szigetek műanyagtartalmáért, mert a PET égéshője 40 MJ/kg, ami még a szenet is leveri. Akkor szarni fognak a környezetvédelemre.
2022. júl. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 anonim ***** válasza:
100%

Nàlunk sincs gàz a településen. Minden villanyra lett nàlunk kialakítva. Bojler sütö fütés stb.

Nemtudom mi lesz.

2022. júl. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!