Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Mit csinálnátok, ha lenne két...

Mit csinálnátok, ha lenne két gyereketek, átlag vidéki fizetésetek, hiteles házatok és hirtelen a pénzeteken felüli nagyobb gáz számla érkezne hónapokon keresztül?

Figyelt kérdés

Kétségbe vagyok esve. Csak nem maradhatunk fűtés nélkül. Jól élünk, nem nélkülözünk, luxus ugyan nincs, de ha most nem tudjuk kifizetni a gázt télen, mégis mi lesz??? Ti hogy látjátok ezt?

Rettegek ettől az új rezsi rendszertől.


Eddig 40.000 körül volt nekünk a fagyos téli időszak/hó. 27.000 ha pulcsisan voltunk, de az még a baba előtti időszakban. Nem fogunk tudni 100+ ezres számlát kifizetni..



2022. júl. 15. 00:11
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
Esetleg menjen a gyerek bölcsibe, te meg vissza dolgozni.
2022. júl. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
100%

Tele a sajtó azzal, hogy nincs elég bölcsődei hely.

Persze lehet, hogy a kérdező városában van éppenséggel, de ez sem olyan egyszerű.

2022. júl. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
100%
Meg kitudja mennyi idős az a baba lehet leírta de én nem látom. Azért egy 1,5 hónapos csecsemőt csak ne adjunk már bölcsibe. Egyébként kisgyermeknevelő, óvónő, és tanárhiány van. Várólista van mindenhol. Húzzuk már ki a fejünket a valagunkból és gondolkozzunk mielőtt leírunk bármit.
2022. júl. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
0%
Mindig találtok valami kifogást, hogy ne kelljen dolgozni menni
2022. júl. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
Dolgozok te farok.
2022. júl. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
Akkor jó, akkor nem fog se kevésbé se jobban megviselni az új rezsiszámla téged se, mint az egyedülállókat, vagy azokat akiknek nincs gyerekük.
2022. júl. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
Együtt érezni szabad? Semmit se tudsz róluk.
2022. júl. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
Szabad, de előbb magamat sajnálom ha nem gond és csak aztán másokat. Ne legyünk álszentek, mindenkit előbb a saját problémája érdekel.
2022. júl. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
78%
Én is dolgozom. Egyedül vagyok egy gyerekkel, pedagógusfizetésből. De ez nem akadályoz abban, hogy együttérezzek a kérdezővel és lássam azt, hogy nem ennyire fekete és fehér a dolog, hogy "add bölcsibe és húzzál dolgozni". Bárcsak ennyi lenne.
2022. júl. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
0%
Együtt érzel mert hasonló cipőben jártok, mivel én nem járok veletek hasonló cipőben, teljesen más a problémám a rezsihelyzettel mint nektek ezért nem érzek együtt.
2022. júl. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!