Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » MVM-nél tényleg nem lehet...

MVM-nél tényleg nem lehet átalanyt módosítani, csak leolvasáskor/évfoldulókor?

Figyelt kérdés
Gázzal rohadtul túl lépjük a 144 m3-t, muszáj leszünk spórolni, lentebb vinném a mostani 230 m3-t, de állítógag nem lehet módosítani, csak éves olvasás utan (ez nekunk március)
2022. júl. 21. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Így van. Felfelé bármikor módosíthatsz, akár évente többször, lefelé évente egy alkalommal. Diktálósról átalányra, vagy fordítva pedig évente egyszer léphetsz át, az elszámoló számla beérkezte után 30 napon belül.
2022. júl. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Izé, nem így van. Bocs. Előző voltam... :-)
2022. júl. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 mindentudó99 ***** válasza:
Igen ezt mondták máskor nekem is hogy leolvasás után. Nálunk júliusban olvasták le. Már hívtam őket de még ők se tudnak mindent. Hétfőre letisztul a kép. Én leviszem 144 re ha lehet. De még azt se tudom lesz e àltalány vagy havonta diktálom. Az ügyintéző se tudott semmit
2022. júl. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, az elmúlt év atalanyat veszik alapul.
2022. júl. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!