Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Elérte valaki az eon több...

Elérte valaki az eon több villanyóra ügyében, vagy mi ez az éves átlagfogyasztás?

Figyelt kérdés

Elolvastam mindent amit közöltek de nem értem. Egész nap szól a zene a telefonban, hát pfúúú

Egy házhoz 2 órám van, de nem bojler vagy éjszakai áram miatt, hanem mert régen 2 ház volt.

Eddig átalányt fizettem, most próbálnék majd diktálni és spórolni. Óránként jár a lakossági kedvezményes mennyiség? Mi ez az ők majd tudják a napi fogyasztásod és aszerint számláznak, meg hogy az állam átvette az összes szerződésedet?



2022. júl. 25. 10:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Az utolsó kettő kérdésed nem vágom nem hallottam még erről. Viszont annyit tudok már amennyire biztosak lehetünk bármiben is ebben a helyzetben, hogy igen óránként jár a keret. Még az éjszakai mérőre is külön jár azt olvastam.
2022. júl. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
42%

"Óránként jár a lakossági kedvezményes mennyiség?"



2520 kWh egy év

210 kWh egy hó

7 kWh egy nap

0,291 kWh 1 óra

2022. júl. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!