Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Eddig 2 telet fűtöttem gázzal....

Eddig 2 telet fűtöttem gázzal. A gázt csak fűtésre használom. Az első telet 740 köbméterrel fűtöttem ki, a másodikat 2740 - nel. Rendben lehet-e a gáz fűtőértéke?

Figyelt kérdés
Minden tekintetben változatlan körülmények között. Ez 'megér egy misét'...egyelőre csak a döbbenet, ami jellemzi a lelkiállapotomat
2022. aug. 2. 14:12
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

[link]


Van egy olyan sáv, hogy diktálási időszak, mellette a diktálok gomb.

Ott be lehet írni. Lehet, hogy sokáig tart, mert túlterhelt a rendszer. Nekem kora reggel sikerült.

2022. aug. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
árváltozás miatti diktálás
2022. aug. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
#21 -az nem jó...az a havi mérőóra állás bediktálása....szerepel is a lap tetején, hogy (Havi mérőállás-diktálás) Az érdekes lehet, ha Te oda beírtad, mert nekem pl. nem fogadta el az óraállást.....túl nagynak tartotta...és rákérdezett, hogy biztosan elküldöm-e....én pedig visszakoztam.
2022. aug. 4. 12:14
 24/30 anonim ***** válasza:
#22, akkor passz, én ott diktáltam be a gázt. Átalányos vagyok. Azt írta ki, hogy "Közbenső leolvasás elszámolás nélkül". És mellette a dátum.
2022. aug. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

Köszi!! Azért beírom én is oda, ami helyet nekem kiadott (amit írtam is Neked.Végül is, most ez az óraállás...nezzenek bele az eddigi fogyasztásba. Csak nem fognak kiküldeni egy hárommilliós számlát....

Köszi mégegyszer is, hogy aktivizáltál az ügyben....mert én patthelyzetbe kerültem. Próbáltam felhívni is őket, de ahogy kapcsolták a vonalat...már bontott is....

2022. aug. 4. 13:38
 26/30 A kérdező kommentje:

Még egyszer is köszi!!

Beírtam oda (amit már leírtam Neked....hogy nálam az mutatkozott)...és a visszajelzése megfelelő lett/volt...vagyis úgy értelmezte, hogy most én bediktáltam egy aktuális óraállást...vagyis várhatóan nem küldenek horribilis számlát. Persze, én is átalányos vagyok...mint korábban írtam is (valahol).

Köszi...köszi!!

2022. aug. 4. 13:47
 27/30 anonim ***** válasza:
Szívesen, nincs mit. Ez most senkinek nem könnyű időszak. nem is egyértelmű gyakran az információ. Én is izgulok, hogy nem szúrtam-e el valamit, de csak nem :)
2022. aug. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

"nem fogadta el az óraállást.....túl nagynak tartotta...és rákérdezett, hogy biztosan elküldöm-e"


reméljük nem egy számjeggyel többet írtál.

:(

2022. aug. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
Nem írtam többet....egyből reagált a rendszer...és ott láttam a jó adatokat...az a rendszer a havi diktálókra lett (szerintem) eleve 'megalkotva'..de, most ...a 'nemzetközi helyzet fokozódása' miatt alkalmassá tehették...erre, amire most én is használtam
2022. aug. 4. 14:18
 30/30 anonim ***** válasza:

a lényeg, hogy már nem vagy vérlázitó hangulatban.

:)

2022. aug. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!