Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Ha én egyedül lakok egy 2...

Ha én egyedül lakok egy 2 szobás panellakásba akkor nekem most nem kell több rezsit fizetnem mint eddig?

Figyelt kérdés
Az az igazság én nem értem hogy most egy átlagember többet fog e fizetni a rezsiért,vagy ő ugyanannyit mint eddig,vagy mi is többet fizetünk átlagemberként panelben,vagy csak a jómódúak fizetnek többet a rózsadombi villájukba?

2022. aug. 26. 14:08
A kérdező szavazást indított:
Egy egyedül élő átlagember ezután se fog több rezsit fizetni
Csak akkor fog többet fizetni egy átlagember ha többedmagával lakik és így több a fogyasztás is
A szegényeket nem érintik a változtatások csak a gazdagokat
Egy egyedülálló átlagember is többet fog fizetni,hiába keveset fogyaszt,hiába spórol
Mindenki ugyanannyit fog fizetni mint eddig
12 szavazat
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Itt központi fűtés van télen biztosan nyomatni fogják éjjel nappal nem tudom hogy az mennyiben érinti majd a rezsiszámlát.Remélem nem kell többet fizetnem mint eddig.
2022. aug. 26. 14:11
 2/16 anonim ***** válasza:
39%
Mi négyen lakunk egy panellakásba ez három szobás én se tudom mi lesz.Reménykedek,hogy nem fizetünk többet mint eddig.
2022. aug. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%

Mit nem lehet érteni? Túlléped az átlagfogyasztást gáz és áramfogyasztásban, vagy sem? A számládon minden rajta van. Vagy ennyire értetlen lennél?

Egyébként pedig menj el a gázszolgáltatódhoz érdeklődni.

2022. aug. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
98%

Hogy jön ide hogy hányan laktok hány szobás lakásban? Senkit nem érdekel. Háztartásonként vannak meghatározva az éves limitek. Ha nem léped át nem fizetsz többet, ha átléped akkor többet fizetsz.

A központi fűtést azt hiszem nem érinti, de a jogszabályban utána tudsz nézni ennek is.

2022. aug. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%

teljesen mindegy, hányan vagytok a lakásban felnőttként. Az óra megmutatja, mennyi a fogyasztás.

nem tudom, mit értesz központi fűtésen. Panelban általában távhő van. Arról még hallgatnak, mi lesz az árképzéssel. Valamilyen módon megoldják, hogy emelni fogják.

2022. aug. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%

"vagy csak a jómódúak fizetnek többet a rózsadombi villájukba?"


A panelben fejlődött ki ez az éleslátásod?!

2022. aug. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Noren1989 ***** válasza:
85%
#6 szerintem a trollképzőben.
2022. aug. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
A panelesek fűtésrezsijéről még nagy a csend, pedig a több tízezer panellakás távfűtését sem a szél működteti.
2022. aug. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%

7.

Bárcsak troll lenne de úgy tűnik, hogy a valóságban is ennyire buták az emberek...

2022. aug. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
51%

Kérdező! Fogadj örökbe egy kutyát.

(Nem árt ha van otthon egy értelmiségi is.)

2022. aug. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!