Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Állami szférában hogy oldjátok...

Állami szférában hogy oldjátok meg hogy melegen tartsátok magatok? Úgy egész nap egy helyben kell ülni, és a hosugarzokat beszedték.

Figyelt kérdés
Minden válasz érdekel. Nekem 3 tippem van

2022. okt. 4. 07:07
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%
Még nincs hideg. (Déli fekvésű ablakaim vannak). A fehér függönyöket el kell húzni, hogy ne verje vissza a napsütést. A sötétítőket csak annyira, hogy ne pont a monitorra tűzzön a nap.
2022. okt. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
94%
Meleg ruha, több rétegben. Sok meleg folyadékkal.
2022. okt. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
16%
Szegény hölgyikék. Nem mutogathatják magukat falatnyi minikben. Szegények, rémes.
2022. okt. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
89%
Én egy villanypárnát raktam a fenekem alá. A sarokban ülök egy asztali gép előtt. Annyi kábel van körülöttem hogy senki nem veszi észre az enyémet.
2022. okt. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
88%

Fel kell öltözni, más megoldás nincs.


Sok ember télen is kint dolgozik.

2022. okt. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
93%
Amugy azért annyira sírni nem kell először vannak konnektorban dugható ülésmelegítők… tényleg fel lehet öltözni vagy esetleg egy plusz pokrócba csavarni a derekadat. Nagyon sokan dolgoztak eddig is ilyen körülmények közt vagy rosszabban a nagy raktár áruházak kasszásai se melegbe ültek télen eddig se főleg ha volt hideg nyitott hűtőpult.
2022. okt. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
95%

Zokni, zárt cipő, hosszúnadrág, pulóver, esetleg + egy réteg alá, mondjuk hosszúujjú poló.

És félóránként felállni kicsit mozogni

2022. okt. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 nemaRendőrség ***** válasza:
85%
Okkal jár minden munkaválalónak óránként 10 perc szünet. Mostantól ki is fogják használni
2022. okt. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Horgász kolléga ajánlotta nekünk. Már megrendeltem.

2022. okt. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
nekem testvérem ajánlotta a búvár ruhát, lehet csak viccelt :))
2022. okt. 4. 12:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!