Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Mennyi az igazság abban, hogy...

Mennyi az igazság abban, hogy egy modern klímával annyiba kerül fűteni, mint fatüzelésű kályhával?

Figyelt kérdés
Nem lopott, összelomizott fára gondolok, hanem amit megveszünk rendes helyen.

2023. jan. 15. 13:42
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
0%

"Remélem hasznos információval szolgáltam"

Szerintem egy szót nem írtál, ami még itt nem hangzott el.

2023. ápr. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
45%
Én 100 m2-en fűtök egy 160 kilós öntöttvas kályhával. 4 szoba van, a folyosón van a kályha és minden szobában 23 fok van legalább, az előszobában meg 28. Éjszakára ha leég, reggelre még hőt ad le, hődobot is kötöttem rá. Szerintem aki igazi meleget akar a házában, az ilyennel fűt és nem légfúvóval. A klímák hűtésre jók nyáron ha egy lakás nagyon meleg és nem bírja valaki a hőséget, de amúgy fűtésre kalap szar. Egészségtelen is, simán lehet miatta tüdőgyulladást kapni.
2023. okt. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
31%
Árban sem éri meg, nekem a kályhában egy nap 2 rekesz fa megy el, az nem sok és minden szezon végén marad egy csomó fa, így csak keveset kell vegyek a következőm szezonra, mert lofasz telek vannak manapság már, hideg sincs.
2023. okt. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
0%
A plafonba helyezett klímák lehet hogy még a port is felverik az egész lakásban, szilikózist vagy asztmát lehet kapni. A parapetes változatok esetleg jobbak, ott kisebb ventilláció is elegendő a meleg levegő tovaterjesztéséhez.
2023. okt. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:

Ha te a szilikózistól félsz, akkor a szőnyegporolásra mit mondasz? Atomtámadás?

😂

2023. okt. 10. 08:35
 36/36 anonim ***** válasza:
#34, azért ne felejtsd el hogy ki is szűrik a port. Nekem öröm nézni, mikor hetente kipucolom a szűrőt, hogy mennyi szart összeszedett a levegőből.
2023. okt. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!