Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Újra kell-e regisztrálnom az...

Újra kell-e regisztrálnom az MVMnext oldalán, amikor a gázóra a nevemre kerül?

Figyelt kérdés

Első lakásomat vettem, és már az előtt beregisztráltam az MVMnextnél, hogy a gázóra ténylegesen a nevemre került volna, így csak "megbízott fizető"-ként tudtam látni az órát.


Most viszont már megvan az egyetemes szerződésem, és hivatalosan is nevemen van az óra.


Viszont az online felületen továbbra is "megbízott fizető"-ként látom csak az órát, és semmilyen számlázással kapcsolatos beállítást nem tudok módosítani.


Ez valami bug, vagy csak túl korán regisztráltam? Az esetleg lehet-e probléma, hogy az elektronikus számlához megadott e-mail különbözik attól az e-mailtől, amivel az accountot regisztráltam?



2023. jan. 17. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Kéne szerződés, vagy fizető azonosító. Vagy hozzá tudod adni az előfizetésed, vagy nem.

Talán egyszerűbb ha törlöd a fiókot, és tulajként ismét regisztralsz szerződési, fogyasztási hely azonosítóval rendesen.

2023. jan. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kéne egy mail, ami állandó...
2023. jan. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

"Kéne szerződés, vagy fizető azonosító"


Felhasználóazonosítóm és fogyasztási hely azonosítóm van.

Regisztrációkor csak a személyes adatokat kéri a rendszer. Az alapján próbál azonosítani, csak ugye a regisztráció pillanatában még nem voltam benne a rendszerükben.


Majd lehet megpróbálok újraregisztrálni azzal az e-maillel, amire az elektronikus számlát küldik.


"kéne egy mail, ami állandó..."


Az e-mail címem állandó, csak az ügyintéző sikeresen elgépelt benne egy betűt, én meg nem vettem észre időben. Így beregisztráltam az elgépelt e-mailt, szerencsére nem volt foglalt. :)


Időpontot foglalni meg csak 30 napra előre lehet bármelyik irodába, annyira telt ház van.

2023. jan. 18. 10:33
 4/4 A kérdező kommentje:
Megoldódott: csak türelmesnek kellett lennem. Ma reggel megjelent a mérőóra az accountomban, és az elírt e-mailt is tudtam korrigálni.
2023. jan. 19. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!