Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Könnyű az online ügyintézés...

Könnyű az online ügyintézés az MVM Nextnél?

Figyelt kérdés

A felhasználók is rendkívül kényelmesen, egyszerűen és gyorsan intézhetik a földgáz- és villamosenergia-számlákkal kapcsolatos teendőket.


[link]



2023. ápr. 10. 00:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem igen.
2023. ápr. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem kezdetben voltak bonyodalmak, mert sokat kellett várni, mire átírták a nevemre a számlát és mindent beállítottak az online ügyintézéshez, de azóta könnyű. Huszonéves fiatal vagyok, mindent online intézek, így ez nem is meglepő szerintem. A nyolcvanéves nagymamámnak nyilván nehéz lenne, igaz ő már annyira ódzkodik, hogy a cikkben említett oktatófilmeket sem lenne türelme megnézni.

Objektíven nézve is azt mondanám, hogy egyszerű használni.

2023. ápr. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudok diktalni, mert a postai levelen lenne az azonositoszam, ami krne hozza, de e-billingre allitottak a nyomorekok, viszont nem ferek hozza a szamlaimhoz igy se. Roka fogta csuka. Ha mar meglevo ugyfel vagy, es ugy valtasz az online ugyintezesre, akkor jo, de ha at kell iratni valamit borzalom.. Az osszes szolgaltato kozul ezzel az eggyel jartam igy..
2023. ápr. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!