Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Mi a menete a gáz bevezetésének?

Mi a menete a gáz bevezetésének?

Figyelt kérdés

Vas megye, MVM


A gázcsonk telekhatáron van, belül a fűtéscsövek lefektetve, gáztervünk 2 évig érvényes


A fűtésszerelőnk kiépíti a gázcsöveket a csonktòl a házig, benne a gázkazánig.


Azt tudom, hogy áramnál az eonnál regisztrál villanyszerelő adhatja be az igényt arra, h a kiépített rendszerre a szolgáltatò rácsatlakozzon.


MVM gáznál is így van? Szerelőnk szerint nekünk, tulajdonosoknak kell beadnunk az igényt és a szolgáltatò fog majd kiküldeni egy ember a felülvizsgálásra.

Tehát nem kell nekünk keresnünk mvm-nél regisztrált szerelőt.


Tényleg ennyire egyszerű lenne?

(a szerelőnk nem regisztált mvm-es)


2023. jún. 9. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A gáz átadásához van a szerelődnek jogosultsága?
2023. jún. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1+

A katasztrófa védelemmel át kell vetetned a kéményt. Ezt is neked kell intézni

2023. jún. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A kémény és a villanyszerelő az oké, azt tudom, csak ez a gázos dol9g nem tiszta😊


Azt mondta, h töltünk majd ki egy szerelői nyilatkozatot, amit lead a szolgáltatónál

Nem tudom, h van e jogosultsága


Úgy tudom (más forrástòl) h nincs

Emiatt is vannak bennem kérdések, se ő meg azt mondja h intéz mindent

2023. jún. 9. 19:18
 4/5 anonim ***** válasza:

Gáztervezőt kell keresned,az majd mindenben eligazit.

Honnan mit kell kérned .A gáz szolgáltató csak az órást veszi le,és rakja vissza ,ha szűkséges .A műszaki munkákat olyan szerelő végezheti,akinek van ehhez jogosultsága is .A villanyhoz nem kell regisztrál.

Az érintés védelmi igazolást csak az adhat,akinek ehhez is szintén van jogosultsága .Ha kész minden,a tervező a munka átvevője ,és a felelőse is.

2023. jún. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ha neki nincs akkor hív egy olyan embert akinek van, és az majd átadja a rendszert az mvm dolgozójának (zsebpénz ajánlott, mert akkor pár nap alatt megvan).

Ha megvolt az átadás mehetsz az MVMhez szerződést kötni.

Majd valamikor hozzák az órát és felrakják (itt is lehet gyorsítani a dolgokat).

2023. jún. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!