Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » A földgázszámlázásban mi fog...

A földgázszámlázásban mi fog történni most július 31-én?

Figyelt kérdés

Tavaly augusztus elsejével vezették be a rezsicsökkentett földgáz éves mennyiségi limitjét, amihez rendkívüli óraállás diktálásra volt szükség. Most letelik az egy év. Innentől indul újra az 1729 m3 számolása? És akkor megint soron kívül be kell diktálni az óraállást? Vagy ha nem kell diktálni, akkor honnan tudják, benne voltunk-e a kedvezményes mennyiségben?

Nemrég vettünk családi házat, még felújítás alatt van, de minimális gázt fogyasztunk ott. Egyenletes részszámlázást kértem. Azért merültek fel a fenti kérdéseim, mert eddig társasházban éltünk, ezért a tavalyi mizéria kapcsán nem merültem úgy bele a dologba, mivel mi egyébként is bőven a limit alatt fogyasztottunk.



2023. júl. 14. 14:48
 1/2 mindentudó99 ***** válasza:
66%
Az a bediktálas egy lehetőség volt. Az eves leolvasás országreszenként változhat. Kérdezd meg akitől vetted. Nálunk júliusban volt leolvasás. Mekkora ház? Szigetelitek? Akkoha ezeket leírod megmondható beleférsz e a keretbe
2023. júl. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nullázódik a limit, augusztus 1-től előről kezdődik a 1729 m3 számítása.
2023. júl. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!