Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Egy 1 gyermekes kisiskolás...

Egy 1 gyermekes kisiskolás család mennyit költ egy hónapban?

Figyelt kérdés

Én most sokkot kaptam... kp-t és számláról is költünk, most írtuk egy hónapig, de brutális szám jött ki... kb 100e az, ami most "plusz" volt, de tulajdonképpen minden hónapban van valami... egy diákhitel van 20e és egy lakáshitel 28e ft...

Figyelem az akciókat, igyekszem nem mindent összevásárolni, de ha a gyerek kér egy dobozos csipszet 800ft-ért akkor megveszem neki (na nem naponta, mondjuk havi 2x)

3 szobás panelban lakunk, 1 autó van, dél dunántúl


Ti mennyit költötök, akik ugyan így 3 tagú családban éltek?


nov. 30. 19:49
A kérdező szavazást indított:
200-350e
350-500e
500-750e
750-1M
1M felett
10 szavazat
 1/4 mindentudó99 ***** válasza:
54%
És te mennyit költesz mert azt nem írod
nov. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
De, írta: brutálisat. 🤣
dec. 1. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én egy magam onnan indulok, hogy 240000 a lakás rezsivel. 40000 diesel, havi általános bevásárlás glutén és tejfehérje mentesen ~170000. 500000 körül álnak meg havonta az általános dolgaim, de mindig van valami váratlan kiadás. Most az autóba kell lapátolni a pénzt, szeptember óta 480000-et fizettem ki rá, és most megint van valami baja. Most aktuális a vezérlés csere is. Remélek ez a 2 dolog 500000 alatt megáll.
dec. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem, nem írtam, mert akkor az lenne, hogy dicsekedni jöttem...
dec. 2. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!