Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Hogyan vegyük rá anyát a...

Hogyan vegyük rá anyát a gázfűtésre?

Figyelt kérdés

Faluban élek, itt még eléggé lenézik, leköpik aki bevezeti a gázfűtést. Anya 48 éves, nevelőapám 50 éves. Nevelőapám is gondolkozik ezen. Mi nekünk állattartó gazdaságunk van, reggel este a hidegben vagyunk, hajnali 4kori kelléssel. Kiszámoltam én is heti 6-8 órát dolgozok a fával én is, meg a kazánnal, a begyújtás, kisalkozas, kémény takarítassal l. Meg hatalmas nagy fák vannak nekünk, azt először hasítjuk, majd fűrészeljük, majd azt hasítjuk, meg gyújtósnak aprítjuk. Talicskával feltoljuk. Ha irodai munkát végeznék nem zavarna, hogy hidegben kell kint lennem, de szinte fával való munka nélkül is napi 8 órát csak kint vagyok a hidegben.


Anya nagy oroszpárti és fideszes, neki nagyon számít , hogy a falu mit gondol. Fél az ellenzéktől mert azok elzárnák szerinte a gázt. Mert itt a gázfűtés sokak szerint ingyenélés, lustaság, trunyátaság, féregség aki nem a fát vág.



jan. 13. 12:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Merrefelé van az a falu?! Nem is hallottam még ilyenről. Ha meg oroszbarát anyukád akkor pláne a gázfűtés kell, mert azzal őket gazdagítja. Azonkívül nem kell felszámolni a vegyestüzelést, nekem is megvan mind a kettő! Ha a gonosz ellenzék elzárná a gázt még mindig begyújthattok!
jan. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Béna kamukerdes
jan. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Idei szezonban vágja ő a fát, így valószínűleg az első erdei m3 után hívja majd a gázszerelőt.
jan. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Komoly kérdés, nem kitaláció. Ezt az érvet mondom első.
jan. 13. 13:38
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Mond anyádnak, hogy "minden fideszesnél gáz van".
jan. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
50%

Nálam a fa mielőtt elkerülne a pincébe szárad 3 évet fedett helyen.

Erdei köbméterben veszem.Jó géppel lehet haladni.

Begyujtóst külön sose csinálok.

Fa hasításnál a diribb darabokat az össze rákot fára szórom illetve tavasszal a fa metszésből ami ágak vannak azokat össze vágom kis gurigakba kötözöm és szintén megy a kupac tetejère.


Évente egyszer a kéményseprővel rá nézetek a keményre ennyi.

jan. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
52%
Mondd anyádnak, ha átáll gázra elősegíti lölő megélhetését.
jan. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
jan. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szereljetek föl fűtő klímákat. Mégse gáz, de meleget csinál.
jan. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Kasza Tibi zenéje a válasz.


Költözz el.

jan. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!